Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól "túl késő" elkezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól "túl késő" elkezdeni a csajozást?

Figyelt kérdés
Főleg lányokat kérdeznék... Mi az a kor, amikortól, ha egy srácnak nem volt még senkije, már gáznak találjátok ezt, és kihúzzátok a lehetséges pasik listájáról?
2012. márc. 24. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25 éves kortól vagy a fölött...
2012. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, inkább akkor húzlak ki, ha úgy tűnsz kezdőnek, hogy nem tudod kezelni a helyzeteket, remegsz mint a nyárfalevél, állandóan zavarban vagy, nem adod önmagad... ezért jó időben elkezdeni, de ha még nem volt barátnőd de tök normál gyerek vagy, akkor nem érdekelne. csak ugye erre kevés az esély tapasztalat nélkül. úgy hogy hajrá.
2012. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sosem késő elkezdeni.

Nem szabad másokhoz viszonyítani magadat, van aki későn érő típus.

2012. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sosem gáz elkezdeni.

Nincs rád írva, hogy volt e már valakid, és nem is kell közölni vele.

Ha a tapasztalatlanságtól félsz, e miatt nem kell izgulni, mivel minden nőnek más az igénye az ágyban, csak kérdezgetni kell, hogy mi a jó neki.

Itt találsz egy csomó segítséget a nőkkel kapcsolatban is,meg esetleg magaddal kapcsolatban is.

[link]

2012. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
őszintén nekem volt már olyan 20 éves barátom,aki még sosem csókolózott,engem is csak úgy sikerült megcsókolnia 1 HÓNAP után,hogy én kezdeményeztem,na ez gáz,akkor inkább bénázz kicsit,gyakorolj és ne legyél gyáva nyuszi,mert sosem lesz csajod,hajrá! :)
2012. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mintha a bénázással lenne csaja. Úgy elküldik az izének a f***ára, hogy csak leshet.
2012. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

5-6-nak. Nem gáz, ha nem smárol le azonnal. Az a gáz, ha megismerkedésük után 5 perccel már smároltok, vagy ágyban vagytok. Vagyis ti tudjátok mit csináltok.

Nincs olyan, hogy késő. És ha odakerülsz egy csaj mellé majd, valld be nyugodtan, hogy még nem csináltad, hidd el, kevésbé gáz őszintén beismerni, mint tenni a filmes nagyágyút és szexben 1 perc alatt elmenni...

2012. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos életkor felett butaság bevallani, főleg az én esetemben. (pár hét múlva 24 leszek)
2012. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

9:26-os válaszoló voltam.

Szerintem sem kell bevallani. Megosztom veled a mi történetünket.

A párom 23 volt én 21, mindkettőnknek az első igazi kapcsolata volt. Nem mondtuk el egymásnak, csak évek múlva derült ki. Ő sem tudta, hogy szűz vagyok, mert gumival csináltuk, és én utána mindjárt kimentem a wc-re vittem a gumit is, és nem tudta, hogy véreztem. :)

Meg nagyon óvatos is volt, és nem is fájt.

Én sem jöttem rá, hogy ő még szűz, csak azt vettem le, hogy kicsit ideges.

Mindketten nagyon örültünk neki így utólag is, hogy nem volt más előtte. :)

2012. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy túl késő. Bár ha 85 éves vagy és alig tudsz mozogni akkor már felesleges.
2012. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!