Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyik fiút választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés

1. Folyamatosan kedveskedik nektek,rendes, elhív randira, foglalkozik veletek,legszívesebben folyamatosan veletek lenne. Mindig megkeres titeket,beszélget veletek,és ha bármire szükség van,szívesen segít...


2. Nem mindig kedves...néha elég bunkó,de tud udvarias is lenni...nem akar folyamatosan veletek lenni,van saját élete, nem is nagyon keres titeket...de ha mégis összetalálkoztok,akkor meglepően figyelmes és kedves veletek, segít nektek...és ő is foglalkozik veletek,de nem lóg folyton a nyakatokon, néha kicsit rejtélyes és kiszámíthatatlan...



2012. márc. 24. 12:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
magamat
2012. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2 pasit próbálsz hülyíteni egyszerre?
2012. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyiket se... akkor inkább maradok egyedül :P Egy pasi ne másszon a seggembe de ne is rejtélyeskedjen.
2012. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

# 1/3 ma 12:44

Én is téged választanálak.

2012. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én is magamat választanám
2012. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben voltam a 2. pasit választottam.. az elsö nekem tul unalmas volt.:d a srác azóta semmit se változott néha bunkó néha kedves van hogy velem lenne egész nap/ este van hogy le se szar egész nap/este... izgalmasabb mint az aki állandóan ott van és már rosszul voltam tőle személy szerint h mindig mindenhol ö volt ott.:D
2012. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Jé! A második teljesen én vagyok ... azzal a kivétellel, hogy nem vagyok "néha elég bunkó" ... sokszor vagyok elég bunkó ...
2012. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
egy harmadikat
2012. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyes. Párom ugyanilyen, hála a jó égnek.
2012. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Minden lány azt választaná, amelyik jobban néz ki. Ha külső alapján nem tudnak választani, akkor meg a 2.-at, mert az legalább néha bunkó.
2012. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!