Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Ha igen, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Ha igen, hogyan "jelezzem" én is neki, hogy nekem is bejön?

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy fiú, aki pár évvel idősebb nálam. Én is és a barátnőim is észrevették, hogy sokszor szokott nézni, ilyenkor én is rá szoktam nézni, de aztán elkapom a tekintetem, mert gyakran hiszem azt, hogy nem is engem néz, hogy vajon mit gondolhat miért nézem.. Az egyik barátnőm szokta mondani, hogy mikor én nem nézek rá, akkor is szokott nézni, de mikor rápillantok, akkor másfelé néz. Ha mosolyogni szokott, akkor is gyakran néz mosolyogva felém.

Ha állandóan bámulnám, még akkor sem kapnám el a fejem, mikor ő rám néz, hanem addig nézném, míg ő el nem kapja a tekintetét, akkor rájöhet arra, hogy tetszik nekem? Ha mosolyognék rá, és ő is visszamosolyogna, akkor már biztos, hogy szimpatikusnak találna? Ezeket kipróbáljam? Eddig nem mertem, de majd holnap ráveszem magam, és megpróbálok rámosolyogni. Ha nem tetszenék neki, akkor ugye nem is nézne, meg nem is mosolyogna? Amúgy nem ismerjük egymást.

15/L


2012. márc. 25. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
ez már az 531578. ilyen kérdés itt...Használd a keresőt, nem árt meg.
2012. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igaz hogy 765445645. kérdés de mindegyikben van egy kis egyéniség,használd a fészt szerintem,
2012. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé bepánikoltál úgylátom:D szerintem jelöld be facebookon, ez az első.így látni fogja h észrevetted. A folyósón pedig nyugodtan mosolyogj rá! A mosolygás tök hétköznapi dolog! Ha ő is viszonozza, akkor jó úton jársz. De ha nemismered, akkor egy kicsit nehezebb lesz közel kerülnöd hozzá:S. 15/L
2012. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszi, első, ezzel sokat segítettél neki..

Figyi, amit írtál, az pont a jó taktika, mert a srácnak valamin el kell indulnia (lsd szemkontaktus). Mondjuk magamból kiindulva, ha egy héten belül nem kezdeményez így, akkor is tetszhetsz neki, csak van más, akire hajt. De ezzel nem égsz be, nyugi. Ja és ha elindulna feléd, nézz rá, és mosolyogj. :)

Azért annyira ne éld bele magad,mert ma a srácok elég beszariak.

18/f voltam

2012. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, facebookon bejelölés sztem nem a legjobb
2012. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Szerintem a facebookon bejelöléssel semmi gond nincsen. Te milyen kivetnivalót találsz benne?
2012. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok bajom a facebookkal,de sokkal izgalmasabb élőben. Facen amúgyse csajoztam még be. De ha néhány szemezés után nem reagál, mehet a jelölés bátorításképp, és akkor már írj is rá, úgy is sejti, hogy jó nálad.
2012. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!