Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány ennyi mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ennyi mindent elmond, azt miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

szóval...nekem egy lány nagyon sok mindent elmond magáról, bizalmas dolgokat is, számomra ez meglepő...mert még csak pár hónapja ismerjük egymást.


Mert nyilván ti lányok a már régóta jól ismert fiú barátaitokkal bármit megosztotok...az érthető...de egy vadidegennek miért nyíltok meg ennyire? ezt nem értem,...ennyire szimpatikus lennék,h már rögtön barátkozik velem,vagy mi?


2012. márc. 26. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy rögtön betett téged a barátzónába :D
2012. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott személyiség.
2012. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szómenése van. Vigyázz az ilyennel, mit osztasz meg vele mert visszahallod.
2012. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na jó:D az kedves:D ha már régóta ismernénk egymást az oké....de ha nem ismer,akkor miért bízik meg bennem,nekem ez fura...itt valami nem stimmel...
2012. márc. 26. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

na jó elmondom...

Az időutazás az az elképzelés, hogy az ember az adott tér-idő kontinuumot „testestől-lelkestől” tetszőleges irányba el tudja hagyni, és a lineáris térben előre vagy hátra egy másik időpontba (esetleg közben egy másik térbe is) épségben meg tud érkezni. Ha elérnénk a fénysebességet, akkor az idő megállna, de Einstein szerint ez lehetetlen, nem bírjuk elérni a fénysebességet.

Használják a kifejezést arra is, hogy a távolabbi jövőbe (tehát csak egy irányba) látszólag rövidebb idő alatt, mintegy konzerválva lehessen eljutni. Erre elméleti lehetőség van a relativitáselmélet alapján, nagy sebességek elérése esetén. Másrészről az élő szervezetek hibernációját is egyfajta időutazásnak tekintik.

tehát han a nőnemű egyed annyira gyorsan beszél ezzel használva a relativitás elmélet nyújtotta lehetőséget és öntudatán kívül visszarepül 300 napnál többet a kontinuumban, akkor megeshet hogy te még nem ismered de ő már igen.

2012. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyedül érzi magát, nincsenek barátai. Ez is okozhatja azt, hogy téged gyorsan a bizalmába fogadott.
2012. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert annyi esze van, amennyi látszik. Vagy annyi sem.
2012. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez változó lehet hogy tényleg olyan kisugárzásod és személyiséged van h rögtön nagyon megkedvelt és bízik benned. de előfordul nálunk ha magányosnak érezzük magunkat vagy szükségünk van arra hogy valaki meghallgasson akkor nagyon könnyen is el tudunk magunkról mondani dolgokat mert jól esik ha figyelnek egy kicsit ránk. remélem tudtam segíteni
2012. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!