Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy fiú tetoválva van?

Figyelt kérdés
Nem valami gusztustalan, egész testet elfedő tetkóra gondoltam, hanem valami mérsékeltebbre.
2012. márc. 26. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pasitól függ. Ez is, mint a pc nem mindenkinek áll jól
2012. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyezem az előttem lévővel!

Nekem nagyon tetszik,ha egy férfin van tetoválás (sőt, az is,ha az egész testét beboritja), de az akkor legyen férfi,és tudja is viselni, ne pedig emós, sirós kiskorú...legalábbis ez az én véleményem.

Jah, és legyen annak a tetkónak vmi jelentése! Ne csak olyan, h "láttam a szomszéd Ferinek is van, s most nekem is kell,és akk varjunk már fel vmit".

2012. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejön :D sőt! már-már kikötés, hogy legyen, mivel én is szeretnék tetováltatni.
2012. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon NEM bejövős!

20/L

2012. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem sose jöttek be a tetkós pasik, a jelenlegi páromnak mégis van bőven, sőt, még többet akar majd a jövőben. Érdekes módon rajta nem zavar a tetkó, szinte már tetszik is :D


20 L

2012. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A múltkor láttam egy tiniújságban egy pasinak a hasán volt valamilyen fekete motívum a köldöke mellett, k_rvajól nézett ki, persze azért kockás is volt a hasa, nyilván egy sörhason nem mutatott volna ilyen sz exin.
2012. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!