Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14/f vagyok tetszik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/f vagyok tetszik nagyon egy lány ő is 14 éves. Rengeteget beszélünk olyanokat is szoktunk kiírni egymásnak hogy szeretlek meg ilyenek. Azt mondta hogy fontos vagyok neki, szerintetek tovább lépjek és járjak vele szerintetek lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg, szerintem van esélyed, nem is kicsi. :) 15L
2012. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lenne, lépj tovább, csókold meg nyugodtan.
2012. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
lehet csak barátként tekint rád szóval ne csodálkozz ha lefog baszni egyet ha megcsókolod:D
2012. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kérdezd meg. "akkor mi most egy szerelmespár vagyunk, vagy csak barátok?"

"szerelmespár" "akkor járunk?"

"barátok" "értem. láttad azt a filmet, tudom ami...."

ötletek.

2012. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ilyenkorban egy lány nem mondja annak a fiúnak aki csak a barátja, hogy szeretlek...biztosan tetszel neki :))...nem hiszem, hogy visszautasítaná a csókodat avgy a közeledésedet....én körülbelü eltudom kézelni a dolgokat és nem hiszem, hogy lenne vele bármilyen probléma is, ha rákérdeznél a dolgokra :)....az még csak dob az ügyön ha viszel bele egy kis romantikát is (bókokat stb...) ...menni fog az, és sok sikert :D

19 /L

2012. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos van esélyed, 1 próbát megér ;)
2013. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frank1997ize ***** válasza:
utolsó szerintem ezt későn írtad már rég repkednek a pillangók.
2013. júl. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!