Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy lány jobb anyagi körülmények között él, mint ti? Lent

Figyelt kérdés
Lehet ez akadálya egy kapcsolat kialakulásának? Kényelmetlen nektek ez a helyzet akkor is ha a lányt ez egyáltalán nem érdekli?
2012. márc. 27. 21:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én nekem most pont ez a fel állás a barátnőm úgy mond gazdagabb családban él mint én, és kúrvára zavar, olyan mint ha a csaj lenézne téged, pl nálam poénkodott már hogy milyen teszkós cipőm van, és az kúrva szarul esett, de azt mondta csak viccelt még ha csak viccelt is akkor is olyan lenéző, hogy ő akármit megvehet én meg nem, és lehet hogy nem tudom oda elvinni ahova akar vagy stb
2012. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nehogy már a pénzről szóljon, nem tudom ki hogy van vele, de nekem érzelmi törődésre van szükségem, és az az amit én is tudok nyújtani esetleg, a pénzről meg lehetne egyezni ha már mély kapcsolatban vagytok.
2012. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!