Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Őszintén van egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén van egyáltalán olyan lány, akinek bejönnek az alacsony, vékony fiúk vagy már reménytelen, hogy rám talál a szerelem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 17:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy és hogy milyen alacsony??
2012. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom...sosem próbáltam még...könnyű azt mondani hogy bejön vagy nem de amikor már ott vagy hogy belezúgtál akkor már teljesen más....azért át kell gondolni :/

nekem is van egy elég alacsony ismerősöm , tök okos meg minden , aránylag jól is néz ki, de ha egyszer megkérdezne hogy randiznék-e vele: hát nem is tudom :/

sok lány (köztük én is ) azt veszi figyelembe hogy "hogy fognak ránk nézni, mit fognak gondolni az emberek" mert azért az emberek többsége nem néz valami jó szemmel az effajta románcokra :S

de ha egyszer megszeretsz valakit aki alacsonyabb nálad akkor sztem. már tök mind1, mert úgysem fog érdekelni hogy mit gondolnak mások.


19/L

2012. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"azért az emberek többsége nem néz valami jó szemmel az effajta románcokra :S"

Lehet nehéz a felfogásom,de mire nem néznek jó szemmel?Ha valaki alacsony meg vékony?:D

2012. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
NEM, hanem azt nem nézik jó szemmel ha egy lány nála alacsonyabb fiúval jár!!
2012. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam,de erre gondoltam én is. Számomra ez vicces dolog,ha valaki alacsonyabb akkor mi van?Ha szereted,vagy tetszik?Most komolyan inkább nem jön össze egy csaj azért a sráccal,mert úristen mit fognak gondolni?:DD Szerintem ez inkább a tinikre jellemző.Maximum.De 20közelében illetve felett nem gondolnám.
2012. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
én meg pont fordítva gondolom... tini korban még elmegy hogy a lány magasabb (hiszen a gyerek szerelem milyen??? )...de ahogy öregszel és majd egyszer el jutsz oda hogy összeházasodtok akkor elég furcsa lesz nem gondolod?
2012. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Pedig minden nőre jellemző az ilyesmi. Olyan pasival jönnek csak össze, akit büszkén mutogathatnak bárhol. Na és mivel nincs rád írva, h kedves vagy, okos vagy, jó a humorod, ezért csak a külsőségek miatt mehet végig veled büszkén az utcán egy lány.
2012. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
xD Lehet én vagyok a furcsa,de férjet nem úgy választanék,hogy: Na kivel vonulhatok büszkén az utcán?Sőőt nem csak férjet nem ez alapján választok,de párt sem..Soha életemben nem ez volt a mérvadó.Nem kirakatba keresek párt,hanem magam miatt.Olyat akivel jól elvagyok..stb.Én boldogan mászkálok a barátommal(aki egyébként vékony és 167centi körüli) mivel szeretem és szeretek vele lenni,baromira nem az érdekel,hogy mit szól az út másik oldalán az idegen.Sőőt ha a barátnőimnek se tetszik a párom külőre,az se nagyon izgat..
2012. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Még azt hozzátenném,hogyha eljutok oda,hogy összeházasodom valakivel akkor meg aztán végképp nem azon fogok agyalni,hogy ő alacsonyabb.

21:11:Te pedig minden nőt ismersz,vagy hogy szűrted ezt le?:D

Nyilván vannak akiknek számít ez,de akkor nem hinném,hogy szerelemről beszélünk.Azt se gondolnám hogy tartós lesz..Egy felnőtt ember meg (szerintem) inkább komoly dolgot tervez a partnerével,ezért(is) mondom,hogy ez a tinikre jellemző..


Jó lenne ha végre elfogadnák az emberek,hogy a szép,a helyes stb nagyon relatív..

2012. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Csak részben relatív. Valóban nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése, de van aki majdnem mindenkinek tetszik, van aki pár embernek, és van aki senkinek. Nem ismerek minden nőt, de a minta elég nagy ahhoz, h következtetéseket vonhassak le belőle. Na meg a női észjárás alapján is ez kell nekik.
2012. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!