Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak úgy érzem hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy érzem hogy szerelmes vagyok? Vagy mégsem, csupán nem merem bevallani magamnak?

Figyelt kérdés

Előzményként annyit hogy: Egy lányról van szó, akit onnan ismerek, hogy mindketten tagja vagyunk egy klubnak. Ő körülbelül tavaly ősz közepétől lett tagja a klubnak, (én meg előtte majdnem fél évvel) s azóta kezdtünk el beszélgetni, igaz csak MSN-en de akkor még nem olyan sűrűn (hetente 2-3X), de ez év eleje óta már valamivel többször, s a kapcsolatunk is erősebb lett(erősödött a hangulat, jobban megismertük egymást, stb.). És a minap volt hogy az egyik klub tagnak volt esküvője, amit 2 hónapja jelentett be, s ezt akkor a lány mesélte nekem amikor aznap beszélgettünk, s mondta hogy csak ő egyedül megy a klubból és megkérdezte tőlem hogy én nem-e megyek mert hogy ő lesz a koszorús lány, s lehetnék én a kísérője. Én igent, mondtam, s a lány nagyon megörült ennek.

Na és a nap története: Az esküvő napján találkoztunk velük a megbeszélt helyen, s onnan indultunk az esküvőre. Az ő szülei vittek el minket, s már a legelején megkedveltek engem( meg a szüleimet is), s az úton is nagyon jól elbeszélgettünk a lánnyal. Miután az esküvő után este visszamentünk a találkozás helyére, s elköszöntünk egymástól, onnantól kezdve csak az a nap, s a lány jár a fejemben, mert visszaemlékszem hogy milyen jól kijöttünk így élőben is, s most ismertük csak meg egymást igazán(közös érdeklődési kör stb.). Most napról napra többet gondolok rá, s egyre jobban fáj a hiánya. Abban most már biztos vagyok hogy többet érzek iránta mint egyszerű barátság, de azt nem merem még kijelenteni hogy szerelmes is vagyok, mert nem akarom elkapkodni a dolgokat. Szerintetek mit tegyek? Mondjam meg neki mit érzek? Vagy még várjak 1-2 beszélgetés esetleg találkozás után? Csak mert egy az hogy már egyszer mondták hogy megmondhatom neki nyugodtan, kettő meg attól félek hogy minél tovább húzom annál rosszabb lesz. Mi tegyek szerintetek?


2009. jún. 15. 14:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsi: kérdesben Mégsem=mégis

Rosszul írtam bocsika:$

2009. jún. 15. 14:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ajánld föl neki, hogy - mivel jól éreztétek magatokat az esküvőn, de annyira jól még nem ismered - szívesen találkoznál vele újra, de esküvő, meg klubtagok, meg meghívottak nélkül. Csak te meg ő.

Szerintem ezzel nem kapkodsz el semmit, és ha ő is jól érezte magát veled, akkor biztos igent fog mondani.

2009. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!