Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány két éve szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány két éve szerelmes egy 18 éves fiúba, de nem meri bevallani neki. Mit tegyen? (A többi lentebb)

Figyelt kérdés
A barátnőm idén tölti be a 17. évét. Gimnazista kora óta szerelmes a szomszédjába, aki az iskolatársa is volt, csak aztán a fiú átment egy másik iskolába. Nagyon szerelmes a fiúba, akinek már voltak barátnői, bulizósabb, lazább típus, mint a barátnőm. A lány szerintem nagyon okos és szép, de nem meri bevallani az érzelmeit a fiúnak, sőt köszönni is alig mer neki. Ez azért van mert még soha nem volt barátja és kis korába sokszor csúfolták őt, mert csöndesebb. Én nem tudok neki tanácsokat adni, mert én se vagyok szerencsésebb a fiúkkal. Mindkettőnknek nagyon kevés az önbizalma. Mit csináljunk?
2010. aug. 16. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajjj debéna :@ Most őszintén mit veszíthet??? Énis már anyyit csalódtam de egyszer szerencsém volt és azóta se bánom hogy enyyiszer felsültem.Pedig még szép se vagyok :)
2010. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem meri neki bevallani, akkor nézze messziről a srácot, és sírjon sokat! Édes Istenem... ekkora hülyeséget! Az ilyen kis "nem merem" emberkék hamar elhullanak az Életben!! Talán nagy levegőt kéne venni, és oda állni. Maguktól nem fognak a dolgok az öletekbe hullani, mert ti önbizalomhiányosok vagytok. És az még gázabb, hogy szomszédok, és még köszönni is alíg mer! Kétlem, hogy a srácnak tetszik ez a lány. Álljatok a sarkatokra, és kezdjetek el élni!
2010. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó ez igaz, könnyű azoknak akiknek van önbizalmuk. Mi is meg merünk tenni dolgokat és nem vagyunk azok a kis beszarik. :D Csak a fiúkkal nem volt szerencsék.
2010. aug. 16. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg ezt kell csinálni. Csak jobb lehet, higgyétek el, érdemes tenni magatokért. Lehet, hogy nem fog összejönni, de akkor is minél hamarabb meg kell próbálni. Legfeljebb legközelebb jobb lesz. Ne törődjetek vele, mi fog történni, mit fognak gondolni.
2010. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!