Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feladjam? Elegem van már.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam? Elegem van már.

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem találok egy normális nőt/lányt 19 srác vagyok sokak szerint helyes kidolgozott test,nyitott vagyok de egyszerűen képtelenség találni..exemmel ujra összejöttem 2 hónapig bírtam,kidobtam mert semmibe vett és ráadásul ő keresett fel,na mindegy, soha nem jutott eszembe hogy neten,de lehet megpróbálom,csak szánalmasnak érezném a dolgot.De annyira felfoghatatlan számomra,hogy nem léteznek normális,inteligens,komoly kapcsolatra vágyó nők, ilyen idétlen plázacicát akármelyik percben szerezhetek,de nem egy guminőre van szükségem . Ha legalább van itt olyan 20 év körüli lány aki ráismer magára akit leírtam és kicsit is ad magára az jelezzen legyszi addigis hajt,hogy ne használjam a netet társkeresésre.köszönet
2011. dec. 28. 02:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hol élsz?


20/N

2011. dec. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok most, mint te kérdező!


Totál elment már a kedvem, hogy egyáltalán keressek lányokat, mert eddig is csak a felszínes buta lánykákat fogtam ki minden felé mintha csak ők lennének, aki normális és szép is egyben az sajnos tapasztalataim szerint boldog párkapcsolatban él már több éve.


Nem tudom már én sem, hogy hol találhatnék normális és egyben szép lányt. Itt Debrecenben is csak ez a divatozás megy a lányok részéről, igazi belső értékek nekik sem jelenteenk már semmit sem.


Kezdem azt érezni, hogy ebben a mai világban már mi fiúk vágyunk jobban normális lányokra. A lányoknak meg ahogy látom jó egy kőbunkó állat is vagy egy nagyfarkú néger.



22/F

2011. dec. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez fura. :) Mármint úgy értem, hogy én nem vagyok az a tipikus plázacica, sok fiú hajt rám, de komoly kapcsolatra egyik sem vágyik. Akikkel eddig beszélgettem, találkoztam azok vagy nyitott kapcsolatot szerettek volna, vagy csak arra kellenék nekik. Én meg komoly kapcsolatra vágyom.Úgy tűnik nekem már csak ilyen a szerencsém :)

18/L

2011. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

kábé én is így vagyok


26/F

2011. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen ma már könnyebb lánynak lenni ahogy észrevettem..:) és Szeged környékén élek.
2011. dec. 28. 10:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Sokan így vannak ezzel és szerintem az a probléma hogy, pl a normális srácok mint te, ugye akárhol ismerkednek ahol tudnak :DD plázákban akárhol, de azzal az a baj hogy ott nagyrészt csak plázacicák vannak a normális lányok meg csak baráti körben mozognak így nem nagyon sétálgatnak az utcán stb.
2011. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A részletekben, minden metalálható. Nyitott szemmel kell járni és ha vlamiért megtetszik valaki, akkor ne nézzétek már a külsőt, örüljetek, hogy csak nektek tetszik. ( ez egy idő után úgy is változni fog, főleg haverok/barátnők közt, pláne ha erősebb jellemek vagytok. Tapasztaltam már ezt sokszor. )
2011. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz vagy öcsém! Egy átlagos pasit is körül rajonganak a csajok! Ha te olyan kidolgozott testű lennél és helyes, mint ahogyan írtad, nem lenne semmi problémád és nem tennél ide fel ilyen nyomorék kérdést. Úgyhogy add fel!
2011. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó , lehet téged már ennyire meghülyített a média hogy semmit nem hiszel el,de képzeld nemszokásom kamuzni ,eleve mi értelme lenne?nemvagyok ilyen gyerekes,akármilyen hihetetlen is képzeld elég rég óta járok edzőteremben,de mindegy is sajnos mindig is voltak és lesznek is ilyen idétlenek akik ismeretség nélkül megmondja milyen a másik,és mint mondtam értelmes nőt keresek nem egy dinka lánykát de valószínű nem olvastad el kommenteket csak jössz itt okoskodni.
2011. dec. 28. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi én 4 évig kondiztam, feltolnék ide egy képet, szerintem 10-ből 9 csajnak bejönne, én se találtam normális csajt, úgyhogy a kondit is ráhagytam, rájöttem hogy nem is ez számít igazán, inkább az életben próbálok keményen helyt állni, egyszer úgyis lesz olyan, aki ezért tisztelni fog, mert szerintem ahhoz hogy egy nő vonzódjon hozzád az kell, hogy fel tudjon rád nézni valamiért, nem azért mert jól kidolgozott tested van.
2012. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!