Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már, hogyha szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogyha szerelmesek voltatok valakibe, és csak rá tudtatok gondolni, nem volt étvágyatok és alig ettetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én még zabálás közben is rá gondoltam. :)
2012. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem

szerintem ez kicsit hülyeség lenne.. nem azért nem eszel mert Rá gondolsz.. ez butaság

2012. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem igen, jó fogyókúra :)
2012. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most is szerelmes vagyok, és szinte minden percben rá gondolok, de azért ennyira nem vagyok megszálott, hogy ne is egyek :DD
2012. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak miután kidobott...
2012. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
velem is akkor amikor szakított
2012. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én amikor szerelmes voltam,enni se tudtam, osszeszorult a gyomrom.Le is fogytam...de ez mulo állapot,mint az is,h. "annyira"szerelmes voltam.
2012. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, alig eszem napok óta, van, amikor megjön az étvágyam és zabálni tudnék, de aztán kajcsi közben hirtelen eszembe jut Ő, és már tolom is arrébb a tálat, mert olyan csomó van a gyomromban, hogy hihetetlen...
2014. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!