Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaha volt, hogy úgy éreztéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha volt, hogy úgy éreztétek, hogy nem tudtok szerelmesek lenni, aztán később kiderült, hogy mégis?

Figyelt kérdés
Még csak 15 éves vagyok. Valószínűleg hiába van mások szerint érett gondolkodásom(általában), én még sem tudnám elképzelni, hogy járjak valakivel. Fog változni? Magától a kötöttség gondolatától is tiltakozik a szabadságvágyam. Lehet, hogy azért érzem így, mert még nem találkoztam a megfelelő személlyel? (12 évesen voltam szerelmes, azóta semmi) Nincs senki aki tetszik, vagy bármi. Ugye nem kell aggódnom? 15/L
2012. jan. 23. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Fog.

Én voltam már szerelmes, de valamiért azt nem tudom elképzelni, hogy engem szeressenek. Bármilyen erősen is próbálom, nem megy.

21/F

2012. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első: dugtál már?
2012. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt egy barátom, akivel szilveszter este szakítottam, mert nem tudtam belé szeretni..- Pedig 4 hónapot jártunk...

Kb. 2 hete beleestem valakibe! Szal. sose késő :P

2012. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első: ez a helyzet ismerős. Ha valakit szeretek, a legeslegjobbat adom neki, ami csak tőlem telik és ettől vagyok boldog. De soha nem vártam el, hogy ezt bárki viszonozza is nekem, nem is tudom elképzelni ezt. És mondok valami újat: egyszer ugyis lesz olyan ember (vagy emberek) az életedben, el fog jönni, aki a tiltakozásod ellenére is ugyanazt fogja tenni, amit te más(ok)nak eddig-szeretni fog téged :). Majd megszokod, ne aggódj :D. (velem is ez van)
2012. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem. Viszont egyre inkább szeretném azt, hogy soha többé ne legyek szerelmes.
2012. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!