Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben azzal a lánnyal, akit fél éve nem láttatok és őrülten szerelmesek vagytok belé? Mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés

Anno 2x is találkoztatok ismerkedés szempontjából, de később nem lett semi, mert nem tudtatok találkozni, mert mindig közbejött valami váratlan esemény, holott rengetegszer egyeztettetek időpontot, hogy találkoztok.(amit egy idő után meglehet unni...)


Viszont egy idő után te meguntad a dolgot és más lány után néztél, akivel később nem lett semi, így visszatértél az első lányhoz, mert rájöttél, hogy neked Ő kell.Igen ám csak közben talált magának egy pasit, akivel zirka 2 és fél hónapja együtt vannak, de sokat nem tudsz a kapcsolatukról.


De ugye te, nem adtad fel és felvetted újra a lánnyal a kapcsolatot és nagy nehézségek árán visszaszerezted a bizalmát és most belement abba, hogy találkozzon veled.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Én már gondoltam mindenre, nagyon szeretem! F/22


2012. febr. 28. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel van párja, ne számíts sokra. Szerintem csak haverkodásképp találkozik veled.
2012. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre számítok, csak bennem ott van az a bizonyos vmi, ami arra késztet, hogy csináljak valamit, hisz fél évig azon munkálkodtam, hogy végre találkozzak vele és most, ha minden jól megy akkor végre összejön és újra belenézhetek a gyönyörű barna szemeibe :$ hozzá kell érnem, meg kell csókolnom!
2012. febr. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!