Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Nem tudom hogyan szólítsam meg, pedig nem is élőbe hanem virtuálisan akarok vele beszélni. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 17:33
 1/9 A kérdező kommentje:
14 éves vok és fiú
2009. jún. 15. 17:34
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
- Helló! Brad Pitt vagyok...
2009. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hülyeség
2009. jún. 15. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szia! -talán így.
2009. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

msn-re gondoltál? akkor írj neki valami olyat,hogy:

szia, remélem nem baj hogy felvettelek msn-re (ha most vetted csak el őt) csak szeretnélek megismerni - vagy valami hasonlót

esetleg hogy honnan ismered-szia,suliban láttalak és gondoltam megismerkedhetnénk...

ilyesmik. Remélem segítettem.

2009. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szió! Hogy telik a napod? Nekem unalmasan, mert nem vagy velem.
2009. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintemis kezd a SZIA-val. Utána hozd gyorsan tudomására hogy ki vagy, de nehogy nevet írj hanem valami olyan sztorit amiről beugrik neki hogy ki is vagy valójába.

Pl:Szia, én v.ok az a srác a suliból.........

(gondolom csak látásból ismered).

2009. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem kezd úgy hogy (pl) : Szia,remélem nem baj hogy felvettelek msn-re de gondoltam megismernélek mert mikor múltkor láttalak a suliban, nagyon aranyosnak tűntél és helyesnek! Remélem nem okoztam semmit ezzel hogy felvettelek,ha te is szeretnél velem ismerkedni akkor nagyon szivesen :) !



Sok szerencsééét neked(tek) énis virtuálisan ismertem meg a pasim és több mint 1 éve imádom !!! :) drukkolok.

2009. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindegyik választ mind hasznos volt.
2009. jún. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!