Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker csajok merre vagytok? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker csajok merre vagytok? .

Figyelt kérdés

...nagyon régóta kereslek titeket,de sehol sem akadtam rátok ,miért van ez ???

Nagyon szeretnék megismerni egy kedves rocker lányt :)

15/ ROCKER SRÁC :D :D \m/



2012. márc. 31. 10:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok,de 20éves vagyok.:D

Egyébként nem jársz néha koncertekre?Ott találhatnál.

2012. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Én is rocker csajt keresek, pedig én járok koncertekre de koncerteken nem nagyon vannak egyedüli csajok.
2012. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Pont ez az...koncertekre is jártam milliónyira...de mind volt valakivel,vagy nem is voltak :////
2012. márc. 31. 14:56
 4/37 anonim ***** válasza:

én itt vagyok :)

de csak ha olyan rocker csajt keresel aki green day-t, rammstein-t, oomph!ot, limp bizkitet, 3 days grace-t, ilyesmiket hallgat

+ nem olyan ruhákat hordok amiből ránézésre meg lehet mondani h ,,ő rocker csaj"

14/L

2012. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Józsi a katona válasza:
100%

átérzem a helyzeted , ugyanez van velem is :(

de remélem ráakadok majd én is

ha találtál szóljál nekem is xD

2012. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
100%
falnak megyek a mostani divat r*bancoktól, és lenéznek, mert jó zenét hallgatok.
2012. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Hát igen ez így van! A brém tele van már mindennel!
2012. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem is tudom mi a szomorúbb. Hogy ez a kérdés kapásból a randizás kategóriába landolt, vagy az hogy rögtön 'lerockerezi' magát az aki csak hallgat rockot. Az nem elég! Személy szerint átérzem a problémádat. Bár én lány vagyok, irritáló milyen sok a butus kislányka manapság és milyen kevés a vérbeli rocker...

Na de a válasz a kérdésedre: én itt vagyok. csak ne várd el hogy a rocker lányod kedves legyen.

2012. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
én is itt vagyok, mint rocker lány, de tényleg járj el koncertekre és fesztiválokra. hidd el tuti találsz valakit.
2012. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát én évek óta járok mindenféle koncertre mégse jön össze semmi.
2012. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!