Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha nem vagytok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nem vagytok egyedül, hogyan udvaroljanak nektek?

Figyelt kérdés

Mármint pl. beszélgettek barátnőtökkel, akkor mit reagálnátok rá, ha mintha ott sem lenne, elkezdene egy fiú veled ismerkedni, bókolni...

Ha így nem, akkor milyen módon lehet ebben a helyzetben?

Kitől kérdezhetném meg, ha nem tőletek?

Minden ésszerű ötletre, véleményre kíváncsi vagyok.


2012. márc. 25. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
anyukádtól
2012. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem eléggé hatásos lehet ilyen helyzetben, szerintem azt gondolná, hogy igen, ez egy tökös srác.
2012. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem gondolod, hogyha valaki társaságban van akkor annak oka van? Pl, hogy velük akar lenni, dolga van stb?

Elég bunkó dolog "elkezdeni udvarolni mintha a barátnő ott se lenne" nem gondolod? Én biztos elküldenélek. Nem véletlenül vagyok a barátnőmmel, ha vele vagyok, hanem mert szeretem és találkozni, beszélgetni akarok vele...

2012. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván az ilyen #3-as kategóriájú neofeminista androgün amazonoknál nem fog működni a dolog, de nem veszítesz sokat. :)
2012. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát ja, neked meg biztos nincsenek barátaid. :) Én nem fogok neki örülni, ha épp találkozunk a hónapok óta nem látott legjobb barátnőmmel és akkor rámszáll egy idegen alak abban a kevés időben amíg beszélhetnék vele... Vagy amikor épp más fontos dolgokról van szó. Arról nem is beszélve, hogy aki már akkor sem képes tisztelettel bánni a szeretteimmel amikor még nincs is semmi azzal mi lenne ha bejönne neki az udvarlás? Na kösz, nem...
2012. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Azért elég ritka hogy két lány épp akkor találkozott először hónapokkal azután hogy bevonultak az idegen légióba és szerencsétlenségükre más-más osztaghoz vezényelték őket. Nyilván nem fog úgy beszédbe elegyedni senkivel hogy jól hallhatóan a kiskutyája előző napi temetését siratja. Szóval nyilván a körülményektől függ. Néha azért elég felszínes dolgokról tudtok ám beszélni. Egyszer nem bírtam kiszakítani két csajt a körömlakkok és rúzsok világából, pedig jóban voltunk. :)
2012. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Felőlem a legújabb műszempillámról is beszélgethetünk, akkor is tiszteletlenség odamenni egy idegenhez aki nincs egyedül és ráadásul úgy csinálni mintha az egyik nem is létezne...

Amúgy pedig nem szoktunk ilyenekról beszélni. Bocsi, az ismerőseiden kívül több milliárdnyi ember van, aki mind teljesen egyedi. Nem kell ugyanarról beszélgetiük. Mert akkor ennyi erővel a férfiak is mind csak azt akarják, és a legnagyobb témájuk, hogy mekkorát f*ngtak tegnap a focimeccs közben...

2012. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát ne is mond. Pénteken Mexikói pizzát ettünk, és bizony nem sajnálták róla a babot. De nem is ez a lényeg, ha épp egyik barátommal beszélgetnék és odajönne egy csaj hogy mindenáron velem akar megismerkedni, tudod mennyire megsértődne erre a barátom? Azt mondaná: Ne kíméld, csapj oda, álljon ketté a füle. Nekem ilyen barátaim vannak.
2012. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Lifeishard ***** válasza:
49%
Jaja, a férfiak ezt máshogy kezelik le. Ha olyan a szitu, magunktól lelépünk, vagy minden lehetséges eszközzel támogatjuk kantársunkat. :)
2012. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Ez a beszéd tesó! :)
2012. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!