Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjam fel vagy még megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel vagy még megéri próbálkozni?

Figyelt kérdés
A sulimba jár egy csaj elhívtam randizni de a randi után nem nagyon kerestük egymást ha láttuk egymást köszöntük de nem több; és most 2 hét után fogtam és ráírtam, de nem mutatott túl nagy aktivitást azt mondta nicns nagyon a gép közelében mert dolga van és elköszönt egyből.
2012. ápr. 1. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes tovább próbálkozni, hidd el ha akart volna már valamit biztosan, hogy ő is keresett volna téged. :/
2012. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: a randi végén MINDIG meg kell beszélni a következő randit

2: a randi után tuti, hogy gondolatban sokat fog veled foglalkozni, ezért jó pont, ha neten, telefonon, vagy (ha rendszeresen látod) személyesen érdeklődsz iránta, keresed, ...

3: ha a randi után nem keresed, az elég rossz pont, mert azt hiszi valami bajod van vele, és ez napok alatt azzá alakul, hogy baja lesz veled, bunkónak fog tartani


a jelen helyzetben: ha 2 hétégin keresztül nem kerested, de úgy érzed a randi alapján, hogy lehet belőle valami, és tetszik is eléggé a csaj (netán szerelmes vagy) akkor sürgősen vegyél egy csokor rózsát, és találkozz vele élőben, monnd el, hogy nagyon sajnálod, hogy nem kerested, de ... (kell valami jó indok: pl ha van egy elég jó barátod, ő segíthet neked abban, hogy rá foghatod az egészet) majd meghívod valahova, és a fent leírt pontokat betartva élvezitek egymás társaságát


sok sikert!

2012. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, valszeg először is csak szánalomból ment el veled, v mert nem tudta h ez randi. Nézz ki jobban, v hagyd!
2012. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, kozben rajott hogy.nem vagy annyira jo padi es most mar egy jobb pasira akar majd vadaszni.
2012. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!