Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok ti miert vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti miert vagytok olyanok (tisztelet a ritka kivetelnek) hogy ha egy jo pasi le akar itatni titeket akkor belementek a dologba?

Figyelt kérdés
ma.is es tegnap is mutattak a hirado hogy ket 17 eves lanyt leitatott ket neger pasi es a lanyok italaba kabitoszert rakott, mikor a lanyok.nem figyeltek. mind a kettot megeroszakoltak es az egyik meg is halt. miert van azhogy ha nincs eppen pasitok akkot ha van egy jo pasi, akkor belementek barmilyen orultsegbe is esaztan jon a dobbenet, hogy utban a baba, sot az eletetek is veszelybe kerulhet. Miert hisztek el dolgokat vad idegen pasiknak? Akinek nem inge.....
2012. ápr. 1. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a fiatalság. 90%-uk egy nagy marha!
2012. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze a lanyok99%a tagadja hogy.ilyen lenne, de ha ez igaz lenne, akkor nem.hozna le a hirado gyakran ilyen hireket.
2012. ápr. 1. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a többsége agyilag nincs toppon és amint meglát egy jó pasit akkor kivan készülve és neki csak ő kell. Olyankor nem gondolkoznak a butuskák belemennek az őrületbe. Én is sok ilyet látok itt a környékünkön azok a fiatal csajok akiknek nincs pasijuk minden létező pasihoz odamennek persze jól beb@szva hogy na akarok tőled valamit meg minden. Hozzám számtalan ilyen csaj jött már pedig nem vagyok egy jóképű, de én soha nem csalom meg a barátnőmet mert ő legalább még a normális fajta a fiatal lányok közül szerencsére.
2012. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnálatos, hogy azok a csajok két bantu négerrel szóbaálltak(28 és 37 évesek voltak ha jól olvastam)
2012. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy én konzervatív vagyok, de már azt sem értem, hogy kiskorú lányok miért flangálnak az éjszakában. A szülőknek nem a halott gyereket kellene siratni, hanem az élőnek megmondani, hogy itthon maradsz, mert még gyerek vagy.
2012. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem sem kéne a fiatalkorúaknak éjszaka kimászkálni szórakozni. Én 9 óra után már csak max a barátnőmhöz megyek át aki a szomszédban lakik, de egy csomó korombeli jár el szórakozni ilyen clubokba... én nem érzek rá késztetést. 15/L
2012. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!