Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nem kegyetlen a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem kegyetlen a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú,akinek a barátnője normál testsúlyú volt,aztán elkezdett modellkedni és sokat fogyott,nem evett,tornázott.Aztán elkezdték a fiúnak mondani,hogy ez már beteges,meg a fiú is próbálta jelezni neki,hogy ez nem jó így.és olyanokat csinál a fiú,hogy nagyobb fenekű lányok képei lájkolgatja a facebookon, meg cikkeket küld a lánynak,hogy a fiúk a formásabb lányokat szeretik...

A lány meg még mindig a modellkedéssel foglalkozik.....Szóval ez nem kegyetlen?Ki a hibás?


2012. ápr. 2. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindketten hibásak. Ha nem illenek össze, és már nem szeretik egymást, akkor nem kell erőltetni a kapcsolatot.
2012. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan, mintha meghízna.

Van egy lány, akinek tök jó, formás nőies alakja van. Ha ebből a tök jó formás nőies alakból lefogy csontsoványra, vagy meghízik tök kövérre, az egyformán rossz.

Én megértem a srácot, én se örülnék, ha barátom a mostani sportos, férfias alakjából átcsapna valami girhes szörnyikébe, mondván modellkedni akar, vagy mittudomén.

21L

2012. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is modellkedem gyermekes anyaként,, de nem vagyok " csontsovány"" mikor a férjemmel megismerkedtünk,, 56 kg voltam,, mióta modellkedem 44 kg vagyok és így is tetszem neki! ha igazán szereti a lányt akkor elfogadja így is ,, ha nem akkor jobb ha szakítanak!!
2012. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem így kellene csnálnia, mert ezzel nem oldja meg a problémát, de nem kegyetlen, mert félti a barátnőjét, és segíteni szeretne neki, csak sajnos nem igazán tudja, hogyan kéne

a legtöbb ilyen "modell" lány, főleg a fiatalok anorexiásként vagy bulémiásként végzi, és akár egy életen át, vagy évekig küzdhet ezzel a kórral, folyamatos rettegésben élve, kórhézi, pszichiátriai kezelésre szorulva

és ez a jobbik eset, a rosszabbik amikor bele is halnak

a fiú szeretné megvédeni ettől a lányt, de szerintem ilyen módszerekkel nem tud sikerrel járni, max még jobban hergeli szerencsétlen csajt

a legjobb lenne elvinni a lányt egy dietetikushoz, illetve ha kiskorú, akkor a szülőkkel megbeszélni, hogy mi folyik, hogy eltilthassák a modellkedéstől, és dietetikushoz vihessék

2012. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

puncsbaby:

hát persze, hogy nem hangzik betegesen, hogy 12 kg-t fogytál egy eleve kicsi súlyból, hogy modellkedhess

ez a súly maximum egy KISLÁNYNAK lenne normális, úgy 13-14 évesen, vagy pedig ha 155 cm alatt lennél, bár akkor is az egészséges határát súrolná

azonban a modellek nem 160 cm alattiak, sőt 170 cm alatti is nagyon ritka

ne próbáld nekem beadni, hogy nem vagy betegesen sovány, jó példát mutathatsz a gyermekeidnek csontkollekcióként...

2012. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd rájönnek, szétválnak, a csajszi jól meghízik a bánatban, a csávónak meg nem fog kelleni a tehénke.
2012. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem,nem kegyetlen
2012. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmas, amikor valaki csak önsanyargatással tudja tartani a modellsúlyát. Én 15-21 éves korom közt modellkedtem, 180 centihez voltam 55 kiló (genetika), mellette azt ettem, amit csak akartam, nem is sportoltam. Aztán 22 éves korom után már meglátszott a kajálás, ezért abba is hagytam a modellkedést, mert az 55 kilót csak koplalással tudnám tartani. Most 60-63 kiló szoktam lenni, már nem vagyok kelendő. Nekem meg ennyit nem ér a modellkedés, hogy nyúltápon éljek, nyomorult egy életforma...
2012. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél suicid, a 180/63 is hamar elkel a piacon, és nem a gyorsan romlandók között keresik. :))))))
2012. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es

a modell piacon nem keresik

az már ott plus size

2012. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!