Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért ilyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ilyen nehéz jellemre is szép lányokat találni?

Figyelt kérdés
Aki hűséges, kedves, megértő, igazán szeretni tudja a párját, őszinte és nem az anyagiakra hajt. Van még rendes lány, aki egyben bájos is? Vagy adjam lejjebb az igényeimet és törődjek bele, hogy csk a számomra nem vonzó túlsúlyos lányok maradtak?

2012. ápr. 3. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt teszi az erkölcsi szabadság.
2012. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
írj privátot ott megdumáljuk :)
2012. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

"hogy csk a számomra nem vonzó túlsúlyos lányok maradtak?"

Ha így válogatsz, te is elég felszínes vagy.

2012. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mert az emberek tudatlanok es elvakultak a penztol, hatalomtol. gyonyoru ez a gazdasagi rendszer nem gondoljatok?!
2012. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kapcsold be a tv-t, és próbáld meg kívülállóként nézni a reklámokat. Meglátni a mondanivalójukat.


Segítek:

Vegyél, vegyél, vegyél.

Pénz és hírnév nélkül senki se vagy.


Aki ezen nő fel (és a legtöbb gyerek ezen nő fel) az ezt is akarja és várja el a másiktól.

2012. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 17:46


miért?


ha egyszer nem vonzódom a túlsúlyos lányokhoz hazudjak neki, hogy kívánom testileg is?!


a jellem amúgy sokkal fontosabb, de azért nem nagy igény, hogy valaki egészséges legyen és mozogjon legalább


én is sportolok fiúként, egészséges testalkatom van

2012. ápr. 3. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, és nem azért mondom mert beképzelt lennék. Mások is tisztába vannak ezzel. Így elég sok pasi van rám kattanva. De nekem se könnyű normális srácot találni, aki mellesleg helyes is. Eddig egy komoly kapcsolatom volt(2,5év), és ha rajtam múlna még mindig együtt lennénk, csak ő még kiakarta magát élni...

Őszintén tényleg nagyon kevés normális lány van, nagyon nehéz találni valami értelmeset. De a mai világba basszus ezek az értékek már "nem menők". De azért sok sikert és ne add fel! :) 19/L

2012. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok rám is illenek, csak az ilyen lányok szerintem meg pont nem kellenek senkinek. Azok a csajok, akik folyton bulizgatnak, akik közönségesen viselkednek, rámenősek, a pénz számít nekik, nem hűségesek sokkal jobban kellenek.
2012. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vivi19baby ***** válasza:
Ajánlom a SKOUT telefonra letölthető oldalt ahol minden országból vannak csajok és mindenféle típusúak!De én nem vagyok se hűséges,na jó pici kedves.Külsőről szép vagyok!:D
2012. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mostanában bennem is megfogalmazódott a kérdés, hogy akkor most adjam lejjebb az igényeimet? Több, nagyon kedves, rendes, megbízható sráccal találkoztam mostanában, viszont be kell vallanom, hogy külsőre nem igazán fogtak meg. Nem tudtam igazán testileg vonzódni hozzájuk. Aztán elhatároztam, hogy nem fogom lejjebb adni. Majd csak találok olyan valakit, aki külsőre és belsőre egyaránt az "igazi" lesz számomra. Szerintem te se törődj bele! Hosszútávon úgysem működne egy ilyen kapcsolat.


23/L

2012. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!