Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Ez már tragikum hogy ide regisztráltam,de kíváncsi vagyok a véleményekre.Eddig egy több éves kapcsolatom volt,ami szinte végig tökéletes volt.De sajna túl fiatalon jöttünk össze.Azóta volt pár kaland,komolytalan kapcsolat,stb,stb.A kalandok már egyáltalán nem érdekelnek,a komolytalan kapcsolatokból pedig elegem van.Már túl vagyok a bulizgatós partyarc korszakomon,de nem is hiszem hogy egy komoly kapcsolathoz egy disco-ból vezet az út.Próbálok mindent megadni egy lánynak,ami általában sikerül is,viszont nem vagyok egy bólogató kiskutya,ami nem azt jelenti hogy "az van amit én mondok asszony".Csak van véleményem,amit ki is nyilvánítok,akkor is ha nem éppen jó.Ja meg ugye nem egy SP vagy Zara-ban vásároló szolcsis,napszemcsis kinézetű kiscsávó vagyok.:)

Megnéztem már a mi kell a nőnek című filmet is...na jó ez csak vicc:)

De komolyan mi kell nektek csajok?


2012. ápr. 5. 17:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
miért ilyen nehéz normális pasit szerezni?
2012. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Mert a normális lányok ritkán olyan dekoratívak, mint cicababa társaik. Lehet, hogy szépek, de akkor sem olyan feltűnőek, mint egy fullos eszesemmidugdmegjól nőcske.

És ez pont bőven elég, hogy elsétáljanak mellettük és ráhajtsanak a fullos nőre, ami persze egyértelmű pofára esés lesz.

Aztán mindenki kesereg, hogy nincs normális nő. :D

2012. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Mi számít neked normálisnak?
2012. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ja igen,igaz.De elfelejtettem írni hogy mivel én sem vagyok szolcsis,napszemcsis,cuki-muki srác,alapből nem jelez a radarom az ilyen lányokra sem,maradok a természetes szépségnél,az eddigi barátnőim sem modellek voltak,hála az égnek:)
2012. ápr. 5. 17:49
 5/32 A kérdező kommentje:
Normálisnak az számít nálam hogy ne a plázákban és szórakozóhelyeken akarja tölteni a hétvégéit,esetleg a hétköznapjait és mondjuk ne zavarja ha én a szabadidőmet vele szeretném tölteni.Egyébként úgy vettem észre hogy ha egy srácnak már van sütnivalója is bizonyos dolgokról,akkor kicsit tartanak tőle a lányok.
2012. ápr. 5. 17:52
 6/32 anonim ***** válasza:
17%
Mert már minden normális lánynak van egy jóképű pasija. Nekik is ugyanúgy csak a külső számít, nemcsak a ribiknek.
2012. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően tegyük fel, hogy a normális-nem normális lányok 50-50%-ban találhatók. Ebből nyilvánvaló, hogy ha megfogsz egy normális lányt, azt nem egyhamar akarod elengedni, a nem normális meg kinek kell az ágyon kívül? Na most ez azt jelenti, hogy ha egy normális csaj összejön valakivel, akkor az pár évig sanszosan foglalt lesz, így az arány hamar kellemetlenné válik. Rengeteg normális csajt találni, csak éppen mindegyiket annyira megbecsüli valaki, ahogyan te is tennéd.
2012. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
El vagytok tévedve, ha azt hiszitek, hogy minden normális lánynak van egy jóképű barátja. Sokaknak semmilyen nincs és elkezdtetek abba az irányba menni, hogy általánosítotok.
2012. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#7/8 nagyon jó a válasz,gondoltam erre én is.De mi van azokkal a lányokkal akik panaszkodnak hogy így a pasik meg úgy a pasik és amikor ott van egy pasi aki megbecsülné,akkor mégsem kell neki?Nem tudok ilyeneken kiigazodni.A megbízható jó de unalmas,a macho izgalmas de az meg azért nem jó mert megbízhatatlan.
2012. ápr. 5. 18:06
 10/32 A kérdező kommentje:

Az előzőt a 18:00-ásnak írtam csak még amatőr vagyok itt:D

És 18:01,Isten ments hogy általánosítsak,vagyis próbálok nem így tenni.

2012. ápr. 5. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!