Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk fiúknál honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúknál honnan lehet tudni, hogy azért nem keresik egy lány társaságát, mert nem tetszik nekik, vagy mert nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akivel egy suliba járunk, felvettem ismerősnek és ráírtam chaten, jól elbeszélgettünk, kedves volt, de azóta nem beszéltünk, mert nem írt nekem, pedig fent volt. Állítólag elég félénk lányok közelében, visszahúzódó, nem volt még barátnője sem. Az a helyzet, hogy szeretnék vele megismerkedni, de nem tudom, hogy azért nem ír-e, mert nem vagyok neki szimpatikus, vagy mert túl félénk. Szerintetek ezt honnan tudnám kideríteni?

Eltörtem a bokám, ezért már nem megyek iskolába áprilisban, májusban pedig el fogok ballagni, így csak a virtuális ismerkedés maradt egyelőre.

Előre is köszönöm annak, aki válaszol!:)

18/L


2012. ápr. 6. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

elég nagy akaraterőd van, ha eltörted a saját bokád.


(bocsi ezt muszáj volt)


amúgy az már fura lenne, h cseten sem mer írni. pláne úgy hogy tudja hogy nem fogsz elmenni hozzá és megverni azért amit írt :D

2012. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mikor chateltünk, a közös témáinkról beszélgettünk, mert szinte ugyanolyan zenéket szeretünk, filmeket és nagyon nyílt és kedves volt már rögtön, mikor ráírtam és mikor mennie kellett, akkor bocsánatot is kért.
2012. ápr. 6. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Helló!


Én egy ilyen félénk fiú vagyok és hidd el neten, ha igazán akarna tőled valamit már írt volna.


Meg én direkt nem is akarnék egy suliban velem járó lánnnyal lenni, mert kínos lenne, hogy mások láthatnak együtt.


Lehet ő is így van ezzel.

2012. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Helló!


Én egy ilyen félénk fiú vagyok és hidd el neten, ha igazán akarna tőled valamit már írt volna.


Meg én direkt nem is akarnék egy suliban velem járó lánnnyal lenni.


Lehet ő is így van ezzel.

2012. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ő fiatalabb nálam, én mindjárt elballagok és az iskolánkba kb 700 diák jár, nem ismer mindenki mindenkit. Nem tudom, akkor lehet, hogy tényleg nem akar semmit..csak olyan érdeklődő volt és lelkes, hogy szeretem a kedvenc bandáját, suliban meg azért vettem őt észre, mert feltűnt, hogy mindig néz és aztán helyesnek tartottam.
2012. ápr. 6. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Miért ragaszkodsz egy visszahuzodó fiúhoz?

Keress egy határozottabbat! Egyébként ha komolyan érdeklödsz iránta akkor hívd át valami üröggyel. (pl. lecke, tanulás stb.)

2012. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"ürüggyel" bocs!
2012. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A legjobb barátját ismerem, ő azt mondta, hogy amúgy nagyon jófej, csak a lányok közelében félénk. Helyes és értelmesnek tűnik, ezért szeretném megismerni. A barátja szerint én az esete lennék, mert szép az arcom és már évek óta ismeri, ezért szinte biztos benne, hogy bejönnék neki. De a barátja véleménye meg ugye nem az ő véleménye..
2012. ápr. 6. 14:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja, és ennyire elzárkozó akkor inkább hagyjad.

Eddig milyen partnereid voltak?

2012. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hasonló típusúak, mint ő.
2012. ápr. 6. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!