Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk fiúknál honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúknál honnan lehet tudni, hogy azért nem keresik egy lány társaságát, mert nem tetszik nekik, vagy mert nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akivel egy suliba járunk, felvettem ismerősnek és ráírtam chaten, jól elbeszélgettünk, kedves volt, de azóta nem beszéltünk, mert nem írt nekem, pedig fent volt. Állítólag elég félénk lányok közelében, visszahúzódó, nem volt még barátnője sem. Az a helyzet, hogy szeretnék vele megismerkedni, de nem tudom, hogy azért nem ír-e, mert nem vagyok neki szimpatikus, vagy mert túl félénk. Szerintetek ezt honnan tudnám kideríteni?

Eltörtem a bokám, ezért már nem megyek iskolába áprilisban, májusban pedig el fogok ballagni, így csak a virtuális ismerkedés maradt egyelőre.

Előre is köszönöm annak, aki válaszol!:)

18/L


2012. ápr. 6. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9. vagyok.


Történt azóta valami?

2012. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy ez nem egy mostani kérdés csak hadonló szituációban vagyok. Megkérdezhetném, hogy mi történ ezzel a fiúval? Lett valami?
2013. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!