Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nezi le manapsag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nezi le manapsag a lehtobb lany az olyan fiukat akik nem jarnak minden evben kulfoldre síelni, nyarin nyaralni stb?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem a mai rossz anyagi helyzetek mellett ebben a vilagban 10 bol 9 ember ezt nem teheti meh. Megis a legtobb kany ezt elvarja, hogy vigye ot a leendo pasija felevente olaszba, spanyolba, gorogbe. Vagy csak en latom ilyen negativan a dolgokat?
2012. ápr. 6. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én szerintem azért, mert egy lány szereti, ha egy gazdagabb fiúja van. vagy nem tudom:/ de ha megszeret, akkor nem azt fogja nézni szerintem
2012. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, procc körökben mozogsz valószínűleg, szerintem azért látod így.
2012. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Mert a pénz a 2. legfontosabb nekik a külső után.
2012. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
épp azért mert pont érinti őket a válság és így próbálnak jóléthez jutni:)
2012. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De miert nem onerobol akarnak joletet biztositani?
2012. ápr. 6. 17:54
 6/15 anonim ***** válasza:
mert ha megy egyszerűbben,és valljuk be őszintén egy csinos lány miért ne találhatna több ujjára is pénzes pasit.így miért próbálnák maguknak megteremteni.te mit szólnál ha rád kattanna egy pénzes nő,aki még esetleg jól is kinézhet még ha idősebb akkor is.te sem mennél gyárba dolgozni.ez az élet rendje,sajna el kell fogadni.
2012. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
önerőből is, de a "biztonságérzet" ha a pasijuk is pénzeszsák
2012. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ez gusztustalan sarkítás

nem várják el- ha megtörténik juppí, király, ki nem menne szívesen külföldre, de én azon is meg tudok hatódni, ha a barátom gondol rám és hoz valamit a fornettiből

és fontos h ne minden nap tegye, mert ez ilyen "gondoltam rád" dolog

én is szoktam neki vinni

2012. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Önerőből meg egyedül vagy max barátnővel menne az ember nyaralni. Milyen dolog, hogy egy barátnő viszi el a barátját egy romantikus útra??

Még ha a lány jobb anyagi helyzetben van is, akkor sem teheti meg, mert megalázó mindkettőjüknek.

2012. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18:50-es már csak ebből is látszik ha egy pasi nem pénzes akkor megsz*pta.
2012. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!