Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmernetek menni 21 hos...

Elmernetek menni 21 hos babatokkal kulfoldre nyaralni?

Figyelt kérdés
kb 1 het v.10 nap.Elegge rossz evo,egesz nap azon aggodnak mit adjak neki enni,mert ugye 1 szalloda nem olyan mint itthol...mi van ha megbetegszik?
2010. jún. 6. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha összejön, mi megyünk a nyáron. Igaz, nem szállodába, hanem apartmanba és ott a boltban bármit meg tudok neki venni. Az esetleges betegség miatt biztosítást mindenképpen kötünk, így nem okoz gondot, ha bármi történik. Nem a világ végére, Montenegróba készülünk, ahol az orvosi ellátás semmivel sem rosszabb az itthoninál. A nyelvet beszéljük, így nem lehet gond. Bár a kislányom még szerencsére eddig nem volt beteg, így remélem, nem épp ott lesz :)
2010. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocs a javitásért de nem itthol hanem itthon.

De a szállodában gondolom van svédasztal, valami kédvérevalót csak talál majd magának a kisember.

Egyébként menjetek nyugodtan, de mamát vagy tesót vigyetek,aki néha ellesz a gyerkővel, hogy kicsit ki tudjatok kapcsolni a pároddal.

2010. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán, még a 9 hónaposommal is.
2010. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szomszédos országba igen, én repülős útra nem vállalkoznék, tudom sokan igen, de én besz*ri vagyok:)
2010. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kulfoldon elunk,ugyhogy innen mennenk nyaralni szoval mindenkeppen repulo ut benne,az utazasba,haza is es nyaralni is...
2010. jún. 6. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:

mi 13 hóssal megyünk idén, szerintem nyugodtan! én pl alig várom már! :) az étterem miatt én is izgulok, de úgy vagyok vele, hogy mindent el kell kezdeni egyszer, a személyzet meg biztos nem először lát majd hisztiparádét :) viszek neki bébiételt is a biztonság kedvéért, de azt tervezem neki adni majd amit mi is eszünk a hotelben. Szerintem az tetszeni fog neki, úgyis mindig a mi kajánkra ácsingózik :) Ha nagyon nem akar enni, vagy kiveri a balhét, majd adok neki majszolni kenyérhéjat amíg mi eszünk (azzal általában elvan) és őt majd később megetetem, ha már tényleg jó éhes. Ennyi.

de mi MINDENKÉPP megyünk!!! :)))))

2010. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vinném lányom, 15 hónapos, haza utaztunk nagyszülőkhöz 2 hétre, s pont ott lebetegedett, 40 fokos láz egyik pillanatról a másikra, majd hányt is, 4 nap kórház. Eddig soha nem volt beteg, félnék nehogy ott is lebetegedjen. Na meg ha jönne velünk, nem tudnánk nyugodtan pihenni, mert ugye az ő napirendjéhez kell igazodni. Nem visszük.
2010. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amugy mikor haza latogatunk Magy.ra a nagyszulokhoz fel evente,mindig megbetegszik laz es torok vagy legcsogyulladas...mint irtam nagyon rossz evo,egesz nap jarok utanna hogy egyen par falatot,ott ezt nem csinalhatom.es igy mindig aggodnak hogy ures a babam pocija
2010. jún. 6. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
rokonoknál figyelni kell, hogy ne legyen huzat, mert azért szoktak megbetegedni, meg egészséges emberek vegyék körül, hogy ne kapjon el semmit
2010. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!