Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hülyeség lenne könyvtárban ismerkedni? :D

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, randizgattam már, volt barátom is, de egyszerűen azt vettem észre, hogy számomra mindegyikük unalmas volt. Nem vagyok csúnya lány, kicsit talán teltkarcsú, de csak olyan nőiesen (van combom, mellem meg popsim is...)szóval nem az a baj, hogy nem lennének jelentkezők. :D

Nagyon szeretem a kiállításokat, felolvasásokat, a könyveket, ilyesmiket, ezért gondoltam arra, hogy egy könyvtárban hátha hamarabb találok valakit. Ezt úgy értem, hogy mondjuk leülnék olvasgatni valami forgalmasabb időszakban, aztán ha a közelemben felbukkan egy olyan fiú, aki bejön, rámosolyognék vagy odasétálnék és kérdeznék tőle az adott szerzőről valamit, pl. hogy olvasott-e már tőle valamit, ha igen, hogy tetszett, ilyesmik. Szerintetek ennek van valami értelme? :)


2012. ápr. 6. 19:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
19:53-as, ugye? :) fiú vagy vagy lány? ha fiú, akkor nem sokkolódnál le kicsit ilyen esetben? :)
2012. ápr. 6. 19:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem sokkolódnék le.
2012. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__2725257

Ez a saját kérdésem. A válaszok alapján nem igazán örülnek a lányok, ha megszólítja valaki őket egy könyvtárban. Így valahogy lehet ez a fiúknál is. Én mondjuk örülnék neki ha egy könyvtárban megszólátanának. A gond az, hogy nem járok könyvtárba. Igazából bárhol és bármikor történhetne, csak szólítana már meg valaki.

2012. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a lányokra vonatkozik, szerintem egy fiú lelkesebben fogadná egy lány udvarlását. Persze fiúja válogatja. Amilyen fiúk nekem tetszenek, azok cikinek tartanék, hogy én megyek oda.
2012. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!