Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit válaszoljak a "Mi történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak a "Mi történt köztetek? " kérdésre, ha bizonytalanságot akarok elhinteni?

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk hogy van egy lány, akivel lehet hogy történt egy s más. Tegyük fel továbbá, hogy van még egy pár lány, akik tudni szeretnék, hogy mi történt köztem és a lány között. Bizonyos okok miatt nem szeretnék se határozott igent, se határozott nemet mondani. Kétértelmű választ szeretnék adni, amiből egyik verzióra sem lehet következtetni (függetlenül attól, hogy valóban megtörtént-e a dolog). A lányok ebben elég ügyesek, úgy tudják csavarni a szavakat, hogy egyik mondattal ütik a másikat, és a végén csak nézek mint a hülye, és amolyan "na most akkor mi van??" érzésem van. Na kb ilyet szeretnék elérni én is :D Mi ilyenkor az ideális reakció?
2009. jún. 17. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hogy mi történt? jártok e vagy sem vagy lefeküdtetek e? mármint melyiket akarják tudni
2009. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Utóbbi, vagyis csak a szexről van szó.
2009. jún. 17. 11:13
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
értem. ahhoz meg senkinek semmi köze csak rád és a barátnődre tartozik. én legalábbis nem mondok el ilyeneket senkinek még akkor se ha haverom vagy osztálytársam mivel nem tartozik rá
2009. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt azzal is eléred, ha közlöd, hogy nem válaszolsz.
2009. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Történt is meg nem, el is ment meg nem is, mesélsz is és nem is...


Szerintem egyszerűen nyögd be hogy a te dolgod... rád tartozik, vagy a kérdésre, egy bősz és hangos: "hááát kitudját" és kész :D

2009. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

én ha valakit kérdőben akarok hagyni, akkor nevetni szoktam és mindenre amit kérdeznek röhögve adok rövid válaszokat.

pl. Hogy mit ? haha .. persze .. az is megvolt .. simán .. úgy ahogy mondod .. minden amit el tudsz képzelni .. kivéve azt, abba nem ment bele haha .. miért te mit gondolsz, de most komolyan haha ... Nem, csak viccelek haha, vagy mégsem ? ...


nekem az ilyen jellegű dolgok be szoktak jönni .. esetleg kipróbálhatod.

remélem tudtam segíteni

2009. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg h nem szeretnél róla beszélni
2009. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy elég jól ismernek, és egy ilyen "nem a te dolgod" válasz elég egyértelmű lenne számukra. Persze nekem az lenne a legjobb, ha szóba sem jönne az egész, de ha szóbajön akkor nem akarok magam akaratlanul is elárulni.
2009. jún. 17. 11:22
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt válaszolnám, hogy:


"Maradjunk annyiban, hogy ismerkedünk." Esetleg kiegészítheted, hogy "semmi komoly, de nem is komolytalan..."


Na erre kössön csomót, aki tud.

2009. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én visszakérdeznék, hogy "Mit szeretnél, hallani?" Ha megmondja, akkor nevetve mondd azt. :)
2009. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!