Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok a görbe hát, lomos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a görbe hát, lomos öltözet nagy hátrány egy fiúnál? Na meg a hosszú haj.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé :D De biztos hogy van olyan lány, aki beéri ezzel is.
2012. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ezzel is?

miért mi kellene még?

2012. ápr. 7. 13:10
 3/19 anonim ***** válasza:
mert undorító tud lenni ha egy fiú nem ad magára...
2012. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Nanamia ***** válasza:
Még a lomos öltözet meg a hosszú haj megjárja, ha emellett ápolt. De a görnyedt hát, ha ki tudná húzni magát az illető, mégsem teszi, engem nagyon taszít. A testbeszéd sokkal többet elárul az emberről, mint gondolnád. És hát ez nem sok pozitívummal kecsegtet...
2012. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mi az a lomos öltözet? engem nem igazán zavar, ha nem követi a divatot, de azért koszos ruhában ne járjon...hosszú hajat imádom, görbe hát, húzza ki magát...
2012. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ki mondta, hogy nem adok magamra?

igaz nem járkálok márkás ruhákban, de mindig tiszta és ápolt vagyok.

Lehet, hogy a hajam béna és ezért nem vagyok a lányok számára látható.

Lomos kb azt jelenti, hogy 1-2 számmal nagyobb ruhát szoktam venni.

A pulcsim hosszú. A nadrág 1 számmal nagyobb, a cipzáros felsőm meg sosincs össze cipzározva, ezért mindig a fele vagy len vagy fent van. Na meg persze az is 2 számmal nagyobb.

Gyűlölöm a szűk divatos giccses ruhákat.

A hátamat nem tudom kihúzni, mert fáj, pedig nagyon durván görbe, az egész tartásom tiszta természetellenes, ez annyira taszító?

2012. ápr. 7. 14:37
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem erről egy kocka jut eszembe. És amit leírtál az pontosan a "nem ad magára" meghatározása volt.
2012. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak?
2012. ápr. 7. 14:55
 9/19 anonim ***** válasza:

Méretednek megfelelő ruhákat vegyél... A méretednek megfelelő nem egyenlő a szűkkel.

Kérd ki az ismerőseid véleményét a hajadról. Lehet egy picit rövidebb jobban állna. És húzd ki magad. Egy szép tartás máris jobb megjelenést kölcsönöz.

2012. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ok
2012. ápr. 7. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!