Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti elutasítanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti elutasítanátok egy beszédhibás férfit, ha leszólítana titeket? Hátrány ez nálatok? 21/F

Figyelt kérdés
Régebben sok nőt leszólítottam, akik tetszettek, mertem velül ismerkedni, de egy éve bizonyos okok miatt beszédhibás lettem (nem írom le, hogy mi az oka, mert nem szeretném, ha felismerne valaki) és azóta nem csak a nőkkel nem merek szóbaállni, hanem szinte mindenkivel aki idegen, mert félek, hogy kicsúfolnak és kiröhögnek (ugyanis volt már rá példa).
2012. márc. 13. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem lenne hátrány nálam, de mivel én is beszédhibás vagyok 3 éve, ezért még át is érzem.
2012. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen mértékben érted, de engem szerintem nem zavarna. de most olyanról beszélsz, h mondjuk pösze, vay raccsol, vagy dadog? vagy ezekhez hasonlók? szerintem ezekkel semmi para nincsen, aki ezt nem fogadja el, úgy kell neki.
2012. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szóval kiverték a fogad? Amúgy pasiként mondom, hogy szerintem nem hátrány. Egyik kolegámnak olyan büdös a szája, mintha rothadt macskaszart evett volna, de mégis tapadnak rá a nők, mert jó a dumája. Ez azért nagyobb gáz, mint a diszlexia, mert konkrétan nem lehet megmaradni a közelében. Szóval szerintem a dumán múlik, meg hogy mennyire vagy magabiztos.
2012. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
milyen fajta beszédhiba?
2012. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű a beszédhibád? Amúgy nem hinném hogy zavarna, még csak nem is nevetnék.

23/N

2012. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha egy nem beszédhibás szólítana le, akkor is sikítva menekülnék. Ha más módon ismernék meg egy ilyen férfit, akkor sem lenne különösebb hátrány a beszédhiba. Ugyanazt keresném, mint más férfiakban: jellem, intelligencia, humorérzék, családközpontúság.
2012. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem raccsolok és nem is vagyok pösze, csak a szavak többségét nem tudom kimondani elsőre, és van, hogy másodjára vagy harmadjára sem. Egy hosszabb mondatban 3-4 szó is becsúszok amit nem tudok kimondani, pedig nem bonyolult szavak.
2012. márc. 13. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem az eddigi pasijaim raccsolatak... a legdurvább az volt hogy az exem kiröhögte a csillagszületikben azt a srácot akit dadogot... nah kapott tőlem olyan lebaszást hogy ihaj... nem feltétlenül hátrány a beszéd hiba, attól függ milyen fajta és mennyire súlyos... (meg hogy a srácnak van e más hibája ami miatt nem jön be)
2012. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
becsúszik
2012. márc. 13. 20:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Beszédhibás nem vagyok, viszont 'néha' eléggé összegagyogok mindent mert túl gyorsan akarok valamit elmondani aztán jó nagy hülyeség jön ki belőle :D

De hogy válaszoljak is, ha bejönne az illető meg tetszik a stílusa, kisugárzása, akkor persze ez semmit nem jelent nálam. Mondjuk amúgy se küldök el senkit melegebb éghajlatra ha leszólítanak (mondjuk azért ritkán szoktak), kivéve ha egy tajparaszt az illető.

2012. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!