Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hanyadik randinál gondolját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hanyadik randinál gondoljátok helyesnek az első csókot/majd az első szexet. Mennyi időnek kell eltelni szerintetek?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok ha lehet.Köszi:)
2012. ápr. 7. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

alkalom, hangulat és helyzetfüggő.

nehogy már mindent előre betervezz, majd jön magától minden, ne félj! :D

2012. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
In medias res.
2012. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd ha már nagyon vágysz rá és biztosnak érzed a pároddal a kapcsolatot. Nem kell időpontra pontosan kitűzni.
2012. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az in medias res-on behaltam.. Zöld pacsiii. .D
2012. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem egy srác első alkalommal lecumizott, de tök édi volt, mert, hezitált hogy elbassza-e élete első normális randiját azzal hogy egyből szexet kever bele, de aztán mondta hogy a Cosmopolitan-ből szerzett tudását akarja megmutatni. Szóval nálam ez is belefért első randiba. :)))

20/f

2012. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát nálam a csók az legkorábban a második randin!

A szex-szel viszont tuti, hogy várnék min. fél évet! (szűz vagyok) 16L

2012. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úristen, de minek várni? :D Nekem eleve az egyetlen kapcsolatom is csak két hónapig tartott, örültem hogy egyáltalán tudunk kettesben lenni, meg mostanság is elképzelhetetlen hogy szobában nyugodt körülmények között kettesben lehessek valakivel, muszáj kihasználni az alkalmakat. :D

20/f

2012. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó: Nem csoda, hogy nincs egy normális kapcsolatod, ha rögtön neki esel a kiszemelt csajnak.
2012. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hagyjad már szegény búzát
2012. ápr. 8. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!