Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egy értelmes, normális, helyes srácot találni?

Figyelt kérdés

Komolyan egy csomó ilyen srácot látok, de sosem tudok velük megismerkedni. Ha meg azt hiszem lesz valami is, akkor meg koppanok.:/

Ötlet hol találhatnék ilyen srácot?


2012. ápr. 7. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20:18-as :D elmosolyogtam magam, ha nembaj. :)
2012. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Normális vagyok és értelmes.:-) Hogy helyes vagyok-e? Igen:-) Olyan helyen dolgozok,ahol a párhuzamosok vasból vannak és a végtelenben metszik egymást.:-) I-es őrHELYES:-)
2012. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

20:18as, melyik egyetemen lehet téged megtalálni?:)

esetleg elnéznék arrafelé:)

23l

2012. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

bocicsoki2: mi a mosoly oka? :D

20:57: BME... (nem szép hely :S )

2012. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
bememe
2012. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
bmeme... áh haggyuk
2012. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

szoktunk arra menni kocsival, általában elmegyünk előtte a rakparton, de még nem voltam bent

azért biztos nem olyan szörnyű hely:)

és minek tanulsz?

2012. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak az Adoniszokat kéne figyelni,hanem a szolídabb külsejű srácokat. De akérdésre válaszolva azért nem lehet találni,mert a csajok kutyába se veszik az ilyen fiúkat. Mindnek egy jóképű,izmos férfi kell. :S
2012. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!