Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁnyok! Ha egy srác kb 16-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok! Ha egy srác kb 16-17 körüli és sokat kivánja az együtt létet pl egy héten többször is ez nektek bele fér?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 12:47
 1/9 anonim válasza:
100%

Ezaz ,legyél kanos:D

Hasonló évjáratú barátnővel sztem semmi gond nem lehet.A 17 éves srácos meg még totál kis kangörcsösök:D.A kapcsolat elején meg még naponta többször is kivánják egymást.Szerintem tök normális. Még nálam is,én már 20 vagyok.(és lány)

2010. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
*srácok
2010. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy héten többször is ?? miért az olyan fura? mi 21-22 évesek vagyunk párommal 2 éve együtt és van olyan nap hogy 3szor is szexelünk
2010. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A magyar átlag heti 3.

Ha ennél kevesebb, az átlag alatti és valami nincs rendben...

2010. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én a barátommal mindennap szexeltünk amikor együtt voltunk:D 17 évesek vagyunk
2010. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha nem akarja egy héten belül többször is akk vhogy rá lehetne venni h gondolja meg magát ( szerintetek mit változtassak h több legyen a sex ?
2010. febr. 25. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsesz,de mindíg elszokott élvezni a barátnőd?Mert ne érts félre,de megeshet h nem mer szólni meg ilyenek.Szóval adj a kapcsolatotokba több romantikát pl.gyertyafényes vacsi...De ne erőltesd.Sok sikert v szexet!amelyik tetszik!
2010. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

persze azzal nincs gond szal élvezi minden csak kicsit visszahúzódó ezért nincs könnyü dolgom ... :(

a vadmacskát kéne kiszedni belöle :D

2010. febr. 25. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy nem annyira, h egy héten többször is megkívánjon...
2010. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!