Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet igy pasizni szolidan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igy pasizni szolidan egy szorakozohelyen?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok, nem vagyok egy bulizos tipus, meg sosem voltam komolyabb buliban,de megelegeltem hogy egyedul vagyok, szeretnek valakit, aki szeret es viszont szerethetem.

A kerdesem az lenne, hogy lehet-e ugy 'bepasizni', hogy csak beulok egy szorakozohelyre egy baratnommel es leulunk, iszogatunk, beszelgetunk, szoval nem ilyen party hard uzemmodban.

Nem egy ejszakas kapcsolatot szeretnek.

Koszonom elore is:) kellemes unnepeket



2012. ápr. 8. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem vinném a barátnődet.csak abban az esetben ha tetszik egy fiu akkor ő odéb áll.mert ha ketten vagytok akkor nem biztos hogy oda fog menni egy fiu hogy megszólitson
2012. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

sajnos el kell h keserítselek, szórakozóhelyen soha nem fogsz értelmes pasit találni!!!!

rámenősek, viccesebbnél viccesebb "csajozós szövegekkel" jönnek és mindenek előtt arra mennek, hogy jol meg d*gjanak...

de ez fordítva is igaz, nő se sok fordul meg szórakozóhelyeken...

persze lehet próbálkozni, de nagyon ritka az ilyen!

sok sikert!

2012. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztosan lehet, de mázli kell mint mindenhez. Elárulod milyen szórakozó helyet néztél ki? Odamegyek ismerkedni! :D


Most komolyan, engem meg az érdekelne, hogy hol lehet ilyen lányokat találni. Akik bár még teljesen nem részegek, de mégis szívesen veszik a közeledést :D


17/f

2012. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 <random> ***** válasza:
100%

Sokkal jobb esélyed van párszerzésre, ha egyedül mész. Tudom, így sokkal "félelmetesebb" a dolog, de bizony a legtöbb pasinak sok lesz két csajszi.


Egyet még jegyezz meg: a bulihelyek legnagyobb része iszonyú nagy lutri, sokkal könnyebb valami "gáz" fazont kifogni, mint azt gondolnád. Ha biztosra akarsz menni, és jobb felhozatalból akarsz választani, érdemes más helyszín után nézni (barátnők tapasztalata). Utazás, tábor, színház, mozi, koncert, kiállítás, szinte bármit érdemes lehet kipróbálni... főleg ha szeretnél "szelektálni" (felteszem hogy igen). (30F)

2012. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően egyetértek az előttem szólókkal, de azért van egy ellentörténetem, egészen friss.

A barátnőm mostanában gyakorlatilag a könyvtárban él, rengeteget tanul, és mivel szingli, kénytelen kelletlen ott ismerkedik. És ott is minden pasi csak a szexre hajt. Nah, ezt rakja össze az ember.

Úgyhogy mindent összevetve nekem már nincsenek előítéleteim. :)

2012. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehet. Aki szimpatikus mosolyogj rá, beszélgessetek, ha bunkó, akkor rázd le. Ennyire egyszerű.
2012. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, nagyon félelmetes lehet egyedül menni, de úgy jobbak az esélyeid. Annyiszor állt már utamba a barátnők védő serege! (fiú vagyok) Eleve rosszabbul, lekezelőbben fogadják a lányok a közeledést, vagy csak nem vesznek komolyan. Csomószor jártam már úgy, hogy a lányok inkább egymással beszélgettek mint velem, pedig mint utólag kiderül, tetszettem mindnek. Pár lány bebeszéli magának, hogy ő örökké hűséges lesz a barátnőihez és soha semmiképp nem távolodik el tőlük, mert óó de szép a barátság! Nagyon nehéz dolgunk van olyankor. Ja és te is gondolj bele, ha egy fiú elhív beszélgetni, a barátnőkkel mit csinálsz? Szóval max együtt menjetek, de aztán váljatok szét, úgy eredményesebb leszel.


Elég ha annyit teszel, hogy rámosolyogsz a neked tetsző fiúkra. Akinek van egy kis sütnivalója az venni fogja a jelet. Esetleg táncolsz, ha olyan a hely, persze nem kell drogosan ugrálni mint party hard üzemmódban :D


Igaz az is, hogy sok a bunkó paraszt a szórakozóhelyeken meg van aki csak meg akar dugni a vécében. De mint mindenhol itt is vannak jó fiúk! Például és se vagyok az a nagy partiarc... persze néha jól esik kitombolni magamat, meg nem bánom én azt se, ha hülye csajokkal táncolok, de ennél sokkal de sokkal jobban élvezném a kissé nyugodtabb ismerkedést. Mondjuk úgy hogy halljuk egymás hangját és nem kell attól félnem hogy mikor hány le a csaj, és így talán van esély az egy éjszakánál hosszabb kapcsolatra is... egy olyan csajjal akinek az IQja nem kisebb mint a mellbősége :D Amúgy le se szoktam részegedni rendesen, csak kicsit iszok. Az a baj az ilyen helyeken, hogy kevés csaj van, azon belül még kevesebb akinél érdemes próbálkozni :S


Na tehát egy szó mint száz úgy kerülheted el a lyukvadászokat, hogy randit beszélsz meg vele és nem egyből felmész hozzá. Meg csak kiderül a beszédedből ha nem vagy könnyen kapható.


Na szóval csak bátran, menjél bulizni, a pasik meg majd jönnek.

16/F

2012. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!