Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mar megint?

Figyelt kérdés

Ez a fiu az oruletbe kerget. Az a tipus, aki nagyon kedves, jo dumaja van, vagyis minden csaj odavan erte. (ok, en is)

Viszont, ha velem beszel, akkor sokkal tobbszor erint meg, mint masokat, allandoan viccelodik velem, ami mondjuk idegesit, mert mindenki massal tud komoly lenni, csak velem nem. Amilyen buliba megyek, jon o is. Multkor meg a csajos estenkre is eljott. A facebookon is dumaltunk sokat, ott komolyan is.

De valahogy meguntam, hogy tenni viszont nem tesz semmit. Ok ezt en szurtam el vszinu, mert sokat beszeltem regebben egy masik pasirol, amire meg tegnap is rakerdezett, hogy mi van vele. Na mindegy, tegnap ugy dontottem, hogy hagyom a fenebe ezt.

O ugy volt, hogy egy hazibuliba megy, en meg egy egy szorakozohelyre, ahol a barataim mar ott voltak. Ezt o is megtudta, es elment oda a hazibuli elott A baratnom azt mondta, hogy amig meg nem erkeztem addig kerdezgette, hogy mikor jovok mar. ( nem kellett volna ram varnia), amikor viszont megerkeztem,par perc utan elkezdett egy csajjal dumalni, aztan fel ora mulva elment, de a bulibol meg kuldott nekem uzit. Miert vart meg?

Mire jo ez az egesz? Mit akar ez a pasi? Vagy mit nem? Nem ertem mar egyaltalan


2012. ápr. 9. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle, ha beszélgettek a fb.-n?

Az kicsit személytelen, jobban elárulnak magukról többet az emberek. Ha ott is ilyen, pattintsd le gyorsan:)

2012. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dejós kifli.
2012. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Masodik, nagyon "tetszett" a hasznos hozzaszolasod. Koszonom. Bar a makos kiflinek jobban orultem volna, de a kerdezo ne valogasson.
2012. ápr. 9. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!