Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Ez már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez már csak szenvedés, érdemes próbálkozni még? (lent)

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk néhányszor találkoztunk is már, rákérdeztem, hogy mit gondol rólam, azt mondta, hogy jó faszi vagyok, meg jó fej meg minden de csak mint barát gondol rám. :( Érdemes mint barát továbbra is keresnem és foglalkozni vele és majd össze jövünk egyszer, vagy inkább felejtős? Volt már más is, ebbe a cipőbe, és mit tett, szerintetek lehet még esélyem ha sokat találkozunk és mindig mellette leszek jóban rosszban? Nem csak hülyíteni akarom tényleg szeretem. 16/F a csaj pedig 15
2012. ápr. 9. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez felejtős. Tudod a fiatal kiscsajok nem a rendes fiúkra buknak és te ezek szerint az vagy. Bekerülsz az aranytartalékba és mindig függőben fog tartani, míg a pasijaival folytatott magánéletét osztja majd meg veled maximum, hogy jaaaj de szar neki, meg blabla. Én már kétszer is megszívtam ezzel, azt csak annyi volt a megoldás, hogy azóta elmúltam 21 éves, és az én korosztályomban lévő csajokat egyketten már jól átverték, és belátják, hogy inkább azokra kell bukni, akik férfiasak, nem pedig azokra, akiknek folyton jár a pofájuk ezért magabiztosnak meg határozottnak látszódnak, de amúgy meg totálisan bunkók. Ne parázz eljön majd a te időd, addig meg érezd jól magad, és ne számítson neked a kinézet se, dagadt csajok a legjobbak az ágyban :D
2012. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis lehetséges :) Lehet hogy a csaj most még éretlen rá, de ha mellette leszel addigis akkor vagy egy nagyon jó barátra teszel szert, és lehet hogy később többre is. Arra viszont figyelj, hogyha nem keres magától, ne mindig te fuss utánna. Legyél kicsit elérhetetlenebb..
2012. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Érdemes mint barát továbbra is keresnem és foglalkozni vele és majd össze jövünk egyszer,"


miért jönnétek össze később ha most se kellesz neki? fogjátok már fel, ha egyszer lekoptattak akkor ennyi. ha a barátja akarsz lenni akkor ugyanúgy beszélgessetek, stb, ha csak össze akarnál jönni vele akkor inkább hagyd, ebből nem lesz már semmi

2012. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez az, fiatal vagy még, ilyenkor azt kéne kihasználni, hogy kifogástalanul működik a farkad, és tapasztalatot kell gyűjteni. Biztos van egykét idősebb korosztályú lány, aki szívesen beavatna, de manapság már 15 éves korban is bevállalnak bármit a csajok :D
2012. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt még nem faszija és lehet, hogy ezért nem tudja, hogy ki az aki neki megfelelő, lehet, hogy tetszik neki más, de lehet később belém szeret én csak ebben bízok!
2012. ápr. 9. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
de addig amíg dönt nyugodtan éld ki magad! nem kell neki mindent tudnia!
2012. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem maradj a csaj mellet jóban rosszban és az egyáltalán nem baj h jó fiú vagy ! csak add önmagad.. de ne hagyd h a csaj kihasználjon azért ne add oda magad mindig !
2012. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felejtős. A nagyon szimpi vagy, de csak barátságot érzek irántad - féle hozzáállásból 100%, hogy nem lesz több.
2012. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!