Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert ugrat, piszkalodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ugrat, piszkalodik velem ez a pasi allandoan?

Figyelt kérdés

Mar a baratnoim is eszrevettek, hogy engem kulonosen szeret ugratni, de ez engem az oruletbe kerget, mert csak total hulyenek erzem magam.

Es mar total bizonytalannak, mert lassan eleri vele, hogy azt gondoljam, hulye vagyok, ha nem tudok neki kapasbol visszavalaszolni.

Mit csinaljak, hogy abba hagyja? Beszelni nem lehetett vele, mert azt hitte, hogy csak poenkodok.


2012. ápr. 9. 12:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Koszi, tenyleg az vagyok, ha itt keresek valaszt.
2012. ápr. 9. 12:53
 2/8 anonim ***** válasza:

szerelmes beléd,és így leplezi!;))


velem anno 2 éve egy lány csinálta azt,h direkt szívatott,és akármit kértem tőle,mindig vigyorogva a szemembe mondta h nem. Mindenkivel tök rendes volt,engem meg direkt szívatott,hónapokig semmit sem tudtam elérni nála,aztán megtört a jég...:))


Olyan emberek viselkednek így akik félnek,vagy nem vállalják fel az érzéseiket...

2012. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd ennyire egyszerü.:-)
2012. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért csinálja mert megteheti veled.olyan nehéz lenne azt mondani ilyenkor hogy a haverjaiddal szórakozzál drágaságom?!
2012. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te alapból hülyébb vagy mint más nekifutásból.

menj és hagyd, hogy baszogasson, ha nem tudsz visszaszólni!!!

2012. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bármi is a célja, vagy hátsó szándéka ezzel, ne hagyd, h ezt tegye veled. ha majd akar valamit, megmondja egyenesen. ha nem, ő baja. a helyedben ha legközelebb megpróbál ugráltatni (pl hozd ide a füzetét), flegmán nézz végig rajta, vond meg a vállad és kérdezz vissza: igen/valóban? ha látja, h nem izgat téged, le fog akadni a témáról.
2012. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanígy volt, idiótának éreztem magam, mert az ugratásaira csak ilyen 'elmés' válaszokat adtam, hogy "Jó" vagy "Nem mondod?" Aztán egyszer előre felkészültem (tudtam mit fog mondani) és válaszként beszóltam neki, mire csak lesett hogy hűűű!.


Ha hirtelen semmi nem jut eszedbe, mondj csak egy ilyen "lekezelő" dolgot, mint "Látom, nagyon próbálkozol a piszkálkodással!"-gúnyos mosoly-. Vagy "A helyedben nem fitogtatnám a gyenge poénjaimat mások előtt!" Persze az, hogy konkrétan mit mondassz, helyzetfüggő. Legjobb ha nem arra válaszolsz, amit mondott , hanem arra, ahogy mondta, vagyis arra h piszkálni próbál.

2012. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7/7 koszonom.
2012. ápr. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!