Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek? 30F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? 30F

Figyelt kérdés
Már sok lánynál próbálkoztam és senki nem akar járni velem. Nem vagyok túl szép(magas, vékony, szemüveges), de még a ronda lányoknak se kellek.

2012. ápr. 6. 00:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a pasik zsánere vagy..
2012. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

A kérdésedben benne van a válasz is.

miért NEM KELLEK SENKINEK

Te már eldöntötted hogy nem kellesz senkinek.

Ha változtatni akarsz hozz másik döntést.

2012. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is most jövök rá amire te már rájöttél!De nálam még pluszban az is benne van,hogy nem is próbálkozok mert már minden önbizalmam elszállt!Az én taktikám,hogy nem keresek senki ha lesz-lesz ha nem nem már az sem érdekel!

Ha görcsösen keresed,meg olyanoknál próbálkozol aki neked sem szimpatikus akkor minek erőlködni,abból se sok jó fog származni!

20/F

2012. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hat ez sajnalatos, es kivanom neked, hogy megleld mihamarabb a parodat.

Az emberek mindig jonnek azzal a szoveggel, hogy a kulso nem fontos, pedig igen. Mert aki szep belul, de kivul ronda, azzal szoba se allnak.

Valtoztathatsz nemelyest a kulsodon: Szemuveg helyett kontaklencse, ruhatarcsere, frizura csere.

Esetleg elmesz a fodraszodhoz, es nem azt mondod neki, hogy olyan frizurat csinaljon neked, amilyet te mondasz, hanem ami szerinte neked jol all. Ez elsore neked furcsa lesz, es lehet meg rodabbnak erzed majd magad, de csak meg kell szoknod.

En is most probalok kicsit a ruhataramon frissiteni, mert csak olyan szinu ruhaim vannak, ami a kedvenc szinem, de nem mindegyik all jol.

En is rondanak tartottam magam, de tenyleg az is voltam: slampos voltam, nem figyeltem oda az oltozkodesemre, nem adtam magamra es eleve negativan alltam hozza, es ez kisugarzott belolem, szinte magamra tetovaltam: ne gyere kozelebb.

A pozitiv hozzaallastol mar szepulsz.

Lepj a tukor ele, es mond magadnak, hogy szep vagy, mosolyogj, es probald elhinni, hogy James Bond kinezeted van. Hidd el, segit!

Ha viselkedesedben talalnak kivetni valot, gondold vegig, hogy milyen ember is vagy. Ismerd meg onmagad, mik a hianyossagaid, mik azok a dolgok, amiket le tudsz vetkozni. Mondjuk gyerekes vagy: noj fel. Vagy valamilyen hulye szokasod van, vagy oda nem illo dolgokat mondasz a randin...minden oldalt meg kell vizsgalni.

Szivesen segitenek neked, ha ismernelek es megkerdezned oszinten a velemenyem, en oszinten elmondanam neked.

Kerdezz meg no ismeroseidet, hogy ok hogy latnak teged, es hogy tudnanak elkepzelni teged, mint parjukat.

Ha ezeket megteszed, mar tobb eselyed van.

A legfontosabb, hogy ne sullyedj onsajnalatba, az nem segit.

28N(majdnem 8 eve boldog parkapcsolatban- en ezeket annak idejen mind sorra vettem es segitett)

2012. ápr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik, ha egy férfi magas és vékony, a barátom is ilyen, hja és szemüveges is. :)

Túl negatív a hozzáállásod, magadhoz is, és ahhoz is, hogy összejöjjön egy kapcsolat! Sűrgősen változtass ezen! Nagyon fontos, hogy elfogadd, és szeresd önmagad, hogy legyen önbizalmad! Ha nem vagy elégedett a külsőddel, akkor változtass! Pl. kezdj el sportolni, vegyél néhány divatos ruhát, hordhatsz kontaktlencsét stb. és kezd el jól érezni magad a bőrödben, ha ezt eléred, észre fogják venni az emberek, és egy magabiztos, pozitív ember sokall vonzóbb, mint aki eleve kudarcra itéli magát...

2012. ápr. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

1. Fejezd be az önsajnálatot.

2. Azért nincs önbizalmad, mert nem vagy megelégedve a kinézeteddel.

3. A csajok is érzik ezt, mert a testbeszédeddel ezt kommunikálod. Fogadjunk, hogy lesütött szemmel, és görbe háttal jársz?

4. Ha nem tetszel magadnak, változtass! Haszálj kontaktlencsét, és járjál gyúrni. 1 év után magadra sem fogsz ismerni, ha halál komolyan veszed, és rászánod az időt. Ekkorra megjön az önbizalmad, és ezt észre fogják venni a csajok is!

2012. ápr. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban barátom!


22/F

2012. ápr. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Én maximum fogyatékosoknak meg eltorzult arcu lányoknak kellenek,ja meg b uziknak.(19/f)
2012. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos kerdezo ha nem nezel ki jol akkor nagyon nag bajban vagy a mai lanyoknak. hiaba mondjak hogy a magabiztossag, hatarozottsag a fontos, ez nem igaz csak eg kicsit. ha nem nezel ki melle jol akkor atneznek rajtad. egy lehetoseged marad, keress sok penzt es gyurd ki magad. lehet ez kozhelynek tunik de sajnos az egyetlen eselyed ez lehet.
2012. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

ehhez az utolsó állításhoz lenne 1-2 hozzászólásom. ez a nem néz ki jól, ez nem teljesen így van ahogy mondod.

Először, h valaki jól néz-e ki, azt saját maga dönti el fejben.. ha magának tetszik, akkor teljesen mind1, h szemüveges, vagy vékony, vagy akármi, mert akkor a környezetének is tetszik. nekem pl. semmi bajom azzal, ha valaki vékony, vagy szemüveges. Tudni kel ezt is viselni.

Másodszor, ez az önbizalomhiány kivetül a külsőre is. Hidd el, a változáshoz először fejben kell elkezdeni a dolgot. Csak aztán fogsz külsőleg is.

nekem is így sikerült. 22/L

2012. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!