Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régebben összejárogattunk, dumáltunk, egy suliba jártunk, de elkerültünk egymás közeléből. Most nemrég ráirtam facebookon (tudom, nagyon romantikus :D) dumálgattunk és kiderült hogy ugyanabban a városban dolgozunk.

Namost én szeretnék vele találkozni, összefutni, aztán meglátjuk mi lesz. Nekem régebben is tetszett, de akkor barátja volt, most egyedül van, de nem tudom hogy mennyire nyomulhatok.

Irásban nem igazán éreztettem hogy tetszik, utalgattam rá hogy csinos, meg ilyesmi de nem tudom ez mennyire egyértelmű neki.


Tehát az első találkozáskor mit kellene csinálnom. Vagy hivjam inkább randira hogy teljesen egyértelmű legyen számára is? Vagy inkább először csak egy rövid tali aztán ha szeretne akkor ismét?


Neeem tudom mit csináljak :(

segitsetek


23F


2012. ápr. 9. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem hívd el randira, akkor legalább megtudod, hogy te is tetszel e neki


23l

2012. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ú azt még elfelejtettem emliteni hogy mióta legutóbb találkoztunk egy kicsit kikupálódtam.

Gömb poci helyett inkább kockák vannak :)

Szóval duciból inkább izmos lettem. Ezért se tudom hogy el merjem-e hivni, hisz az ő fejében a régi kép él rólam

2012. ápr. 9. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!