Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ez a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ez a fiú egoista és nehezen tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el olyannak amilyen... Lehet hogy csak egoistának mutatja magát... :) Az én páromra is azt hittem ilyen. Nem lehetett vele beszélgetni, nem volt hajlandó megnyílni, csak levakart mindenkit, ha olyan hangulata volt. Ha rossz kedve volt nagyképű lett és bunkó. Istenem mennyit szenvedtem én vele. Aztán egyre többet találkoztunk, és egyre többet beszélgettünk. Közelebb engedett magához, és rájöttem hogy valójában egy iszonyat édes fiúcska az álarca mögött, és baromi jókat lehet vele beszélgetni. 2 hónapja vagyunk együtt, bár nem hinném hogy már szerelmes, bújik, szorosan átölel, fogja a kezem, szeretget, mindent megad amire testileg és lelkileg szükségem van. :)
2009. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ és gratulálok neked:)
2009. jún. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!