Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz este, és tisztára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz este, és tisztára görcsben van a gyomrom, minden bajom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok, még sosem volt randim, ez az első. Egy hete döntöttük el, már akkor is éreztem hogy nincs minden rendben, de ahogy közeledik, egyre jobban lesz minden bajom

Tökre izgulok, meg szorongok, hogy mi lesz ha személyesen nem fogok neki tetszeni?

És tudom, hogy tökre visszahúzódó leszek ott, és alig fogok megszólalni megszeppenésemben, de ezen szeretnék változtatni

Mit tudtok ajánlani, mit csináljak?

Egyáltalán mire figyeljek?

Köszi előre is! :)



2012. ápr. 11. 09:34
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
0%

Ne menj el!

Kérj másik másik időt!

2012. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

lazán ember!

nevvetsd meg acsajt, csipkelődj, legyél kicsit érces...öleld meg, stb stb...húzd magadhoz..:)

ha randi előtt tényleg nagyon gázosnak érzed amgad, akkor verj be egy felest!

ne többet, egyet! oldani fog amennyire kell!

és vigyázz a csaj meg ne érezze...:P

nah csak ügyesen! :)

2012. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

tolb be előtte 1-2 feles pálinkát

fogmosás aztán már jól is leszel megered a nyelved

2012. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Morzsa ***** válasza:
Ha randira került a sor,bizonyára előtte már beszélgettetek.Ha van közös téma,akkor hozd fel és ezzel tudod oldani a feszültséget.
2012. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
en ha izgulok akkor egyszeruen elmondom a lanynak: nezd el nekem de kepzeld izgulok es lehet nem leszek onmagam. ha kedves es torodo akkor fel fog karolni, ha tudatlan akkor osszezavarodik o is, es ha erzeketlen akkor le sem fogja szarni amit epp mondtal neki vagy itelkeszik feletted! es akkor maris tuni fogod kihez van "szerencsed" :)) 21 evesen meg sohasem randiztal... pedig teso nem nagy dolog az. ket ember aki megprobalja jol erezni magat egyutt, beszelgetni, ismerkedni.
2012. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

09:36: hát sajnos ha eltolom, akkor sem fog változni, csak annyi, hogy akkor holnap is/jövő héten is fogok izgulni miatt. Mindazonáltal köszönöm hogy időt szántál a kérdésemre! :)


A többieknek is nagyon köszönöm. Én is gondoltam a felesre, hogy egyet meginni, még csak nem is nagyon, csak kicsi 2cl-t, de szerintem nem fogok élni vele. Meg akkor mostantól minden egyes ilyen találka előtt ezt kéne csinálnom? Inkább a nehezebb utat választom.

Meg tudja, hogy izgulni fogok, 1 hete mondom neki, hogy nem leszek túl bőbeszédű

De majd megemlítem neki mégegyszer :D


Esetleg valami tanács, hogy nyugtassam meg magam? Vmi mély légzés, meg ilyenek?

2012. ápr. 11. 10:17
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem kell beszarni. Odamész, találkozol egy bányarémmel, és kész. Túléled. Amikor Mari néni feszt megcsókolt kiskorodban azt is túlélted, nem? Na ugyan az lesz, ne parázz.
2012. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a bajom, de én még csak 19 vagyok. A feles eszembe se jutott, pedig jó ötletnek hangzik, ha nagyon parsz szerintem igyál egyet ;)
2012. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a fiú, akkor két tippem van, egyrészt forró fürdő jó hatással van az idegekre, másrészt meg, polírozd kicsit a bohócot. :)
2012. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hat en 20 eves csaj vagyok, de az elso randim total kaosz volt kb. egy eve. A csavo ugy meg volt lepodve, hogy barmilyen kozos temat hoztam fel, mindenen csak nevetgelt, de semmit sem tudott mondani.

Egy dolgot tudok tanacsolni, mert szerintem nalunk ez volt a baj, hogy meg sem pusziltuk egymast meg semmi, csak egy "szia" hangzott el. Szoval ha meglatod eloszor oleld at, esetleg egy arcra puszi, mert attol mar mindjart kozelebb erzed magadhoz es feloldodsz. Szerintem probald meg. Amugy nekem is ugy dobogott a szivem es idokozben en is zavarba jottem, de csak amiatt, hogy szegeny fiu meg sem tudott szolalni es ezert is mondom azt, hogy jobb lenne olyan helyen randiznotok eloszor, ahol nem csak beszelgetesre van lehetoseg, pl. bowling, mert ha nem megy a beszed, legalabb csinaltok valamit.

2012. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!