Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz este, és tisztára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz este, és tisztára görcsben van a gyomrom, minden bajom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok, még sosem volt randim, ez az első. Egy hete döntöttük el, már akkor is éreztem hogy nincs minden rendben, de ahogy közeledik, egyre jobban lesz minden bajom

Tökre izgulok, meg szorongok, hogy mi lesz ha személyesen nem fogok neki tetszeni?

És tudom, hogy tökre visszahúzódó leszek ott, és alig fogok megszólalni megszeppenésemben, de ezen szeretnék változtatni

Mit tudtok ajánlani, mit csináljak?

Egyáltalán mire figyeljek?

Köszi előre is! :)



2012. ápr. 11. 09:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ám eszedbe ne jussol előtte piálni, a büdöset megérezni, még azt hiszi te vagy a wiszkis II és csajokra szakosodtál.
2012. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

egyébként szerintem nyugodj le, ha nem sikerül, akkor majd jön egy újabb lány/fiú.

ne úgy fogd ezt az egészet fel, mint egy vizsgát, hogy "csak minél előbb legyél túl rajta", hanem próbáld élvezni, lazulj el!

vegyél be nyugtatót, ha tényleg nagyon ideges vagy..


egyébként lány vagy fiú vagy?

2012. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

köszönöm ismét mindenkinek :)

Azt hiszem megpróbálom magam megnyugtatni majd

Egyébként ezt tökre elfelejtettem leírni, de fiú vagyok :D

2012. ápr. 11. 17:19
 14/25 anonim ***** válasza:

Egyébként lejött a kérdésből (kiegészítésiből) is, hogy nem vagy lányka.


Viszont kérjük a beszámolót!!!

2012. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
De várom már, hogy mi volt :D Részletesen :D
2012. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Amúgy, jó, hogy írtad, hogy fiú vagy, mert én meg pont lányra tippeltem, bocsi:D

Figyelj, nem vizsgázni vagy kivégzésre mész, itt egyszerűen csak legyél olyan, amilyen szoktál lenni. Ő is izgulni fog, nyugi. Elrontani pedig nem fogod, jó lesz minden. Szurkolok!

2012. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen, én is várom a beszámolót! :)
2012. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

pár randi után már nem fogsz szívrohamot kapni, gyakorlás kérdése... nem halsz bele... ha nem tetszik neki a kisugárzásod, hát keress vki mást, a ényeg hogy gyakorold a csajozás mehanizmusát

[link]

tessék

2012. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Várjál már, még nem tudunk semmit!
2012. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Hát köszönöm, jó volt nagyon :)

Igazából, találkozó előtt 10 perccel jött rám egy nagy izgulásroham, 1 fél másodpercig megfordult a fejemben, hogy lemondom, de összeszedtem magam és uccuneki

Nem is izgultam nagyon, elkezdtünk beszélgetni, közben bejártuk fél pestet

Néha azért mindketten szótlanok voltunk, meg ilyenek, de nagyon jól telt :)

Meg voltunk a Gellért-hegyen is, aztán olyan hajnal 4 felé volt, hogy elérkezett a vége. De neten egész nap beszélünk egymással, órára is alig akarunk menni :)

2012. ápr. 12. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!