Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak játszadozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszadozik velem?

Figyelt kérdés
a sztori röviden az hogy lassan két éve jártam egy fiúval és akor egy hét után szakítottunk .. aztán megvoltunk egymás nélkül de az osztálykirándulásokon mindig összejöttünk...és nagyon jól érzem magam vele! többször Írogattot facebookon a képeimhez <3-et és h gyönyörű vagy.. suliban ha kettesben vagyunk ölelget és puszival köszönünk de néha meg le se szar... más lányokra is kacsintgat... teljesen belezúgtam... többször utalgatott arra a haverjának szünetekben hogy : nem jön oda hozzám biztos még a barátjával van...pedig tudattam veel h szakítottam a barátomal.. 2 napja mikor chat-elgettünk azt írta hogy szívesen aludna velem stb...
2012. ápr. 11. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg fiatalság bolondság.

előbb tanulj meg helyesen írni! gondolok itt a vessző használatára.

2012. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"2 napja mikor chat-elgettünk azt írta hogy szívesen aludna velem stb"



Abból biztos nem alvás lenne, hanem inkább a puncidat akarja kezelésbe venni.

Ne foglalkozz vele, mert semmibe vesz.

2012. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
próbálom felejteni de nem megy ... miatta szakítottam a barátommal és nem tudok mást elképzelni magam mellet csak őt:'( lehet, hogy idővel ez majd változik de most ezt érzem .... van egyáltalán olyan fiú aki nem azt akarja ?
2012. ápr. 11. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha más lányokra is kacsintgat, akkor ne foglalkozz vele, mert akkor tényleg egy skalpvadász típusú srác.
2012. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szimi_96 válasza:
Ilyen nekem is volt nem akarlak elkeseríteni de ne dőlj be neki,ha tényleg szeretne akkor nem kacsintgatna más lányokra és az hogy cseten miket írogat az egy dolog :) de lehet hogy szeret téged csak nem elég neki egy lány.. nézőpont kérdése
2012. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem úgy ismertem meg mint egy skalpvadász srácot:/ és néha úgy tűnik, hogy szeret.. hogy tudhatom meg h igazán szeret-e vagy csak játszik velem ?
2012. ápr. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!