Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az lekoptatás ugye ha sose ér rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lekoptatás ugye ha sose ér rá?

Figyelt kérdés

-szerda: szakkör (szerinte)

-csütörtök: Barátnőjével találkozik...(tuti lekoptat sztem mert akkor ezt el tudná halasztani...)

-péntek, szombat: sem jó...


Összezuhantam mert ilyet már csináltak velem párszor... Ez 100%-ban bukás ugye? Pedig úgy örültem hogy meglesz a randi de nem :( Szerelmes is voltam sajna...


Megint azt érzem hogy sose lesz bnőm, pedig jól nézek ki mert stírölnek a lányok mindenhol, mutogattak is ma rám stb. , tudok dumálni is, kezdeményeztem is jópárszor és SOSE jön össze... MEgint azt érzem hogy sose lesz bnőm :(


F18 és fél



2012. ápr. 3. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
próbáld meg még jövőhéten, ha akkor sem jó akkor csak lekoptat
2012. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam hogy még pár napot adok neki szombat után....


De volt már valaki így?

2012. ápr. 3. 21:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen. Attól h mutogatnak rád, még nem biztos h jól nézel ki, lehet h pont azért teszik, mert csúnya vagy.
2012. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

itt is megmutattam már a képemet sok lánynak és tetszettem nekik, még a hatalmas külső igényű is azt mondta hogy nem rossz :D (kb 2 éve elég hülyén néztem ki, de most felvettem egy stílust meg nagyon férfias lett az arcom)


De a külsővel nem sokra megyek, csak nem hajtanak el az elején sztem... vagy csak vmi olyan kéne aki jobban megy a külsőre vagy nem tom :P

2012. ápr. 3. 21:25
 5/13 A kérdező kommentje:
de magányos vagyok :( még ha nem is látszik csak a rossz napjaimon akkor is...
2012. ápr. 3. 21:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a "sosem ér rá", ez még a jobbik fajta... Engem most azzal kínoz egy lány, hogy mindig megbeszélünk egy randit, aztán lemondja... Egyszer meg komplett elfelejtette, és én meg vártam mint egy f*sz.

17/F

2012. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

uh. utolsó... ilyen még nem volt...


a lányoknak hatalmasak az elvárásaik, de nincs más választásunk alkalmazkodni kell MINDENÁRON, vagy különben végünk

2012. ápr. 3. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy aki akar valamit, az talál rá módot, aki nem akar valamit, az talál rá kifogást.


Amúgy megvan a baj miért nincs barátnőd...


A nők mindig a domináns, uralkodó, bátor, magabiztos, sikeres, egy szóval MAGAS STÁTUSZÚ FÉRFIAKAT keresik. Ők az alfahímek, akik vonzzák a csajokat. Milyenek az ALACSONY státuszú férfiak? félénk, bizonytalan, kétségbeesett, elveszett, sikertelen.


Most olvasd végig amiket írtál...


És gondolom mindent őszintén írtál, tehát ezt érzed legbelül: kétségbeesettséget, sikertelenséget, magányosságot. Úgy tekintesz a csajozásra, mint egy élet-halál harcra (mindenáron, különben végünk)


Szerinted tetszene ez egy csajnak? Nem igazán. Maximum megsajnálna, sajnálatból pedig sose létesítenek kapcsolatot. Hiszen a férfiak se szoktak.


Le kell győznöd a benned rejlő szégyent, szomorúságot. Az elmédben most van egy folyamat, ami állandóan szomorúságot, kétségbeesést gerjeszt, mert ezt élvezi. Ezt meg kell állítanod! Hiszen te képes vagy változtatni ezen. nekem az jött le, hogy van benned elég erő hozzá. Mondd: Szilárdan törekedni fogunk önmagunk legyőzésére!


Első körben változtass a hozzáállásodon. A csajozásra egy könnyed kis játékként tekints, ne egy vérre menő küzdelemként. Fontos: Kalandot keress, ne végkifejletet! Elmész, beszélgetsz egyet a csajjal, megpróbálod kicsit elcsábítani, és jól érzed magad. Leszólítasz egy csajt csak azért, mert társaságra vágysz, mert szeretnél embereket megismerni, kalandozni.


Nem kell mindenáron AZT a csajt megszerezned, hiszen annyi mindenkit megkaphatsz! Ha a lány szeretne, akkor majd csatlakozik az életedhez, ha nem, akko annyi. Nem történt semmi.


Sok-sok mindent írhatnék még, de egyelőre elég, ha erre koncentrálsz. Ha van középfokú angol tudásod, akkor érdemes ezt az oldalt olvasgatnod: www.highstatusmale.com (én is innen szedtem, amit leírtam) nyugi, ez az oldal nem arról szól, hogy egy beképzelt majom elárulja a leszólító szövegeit, hanem itt kicsit pszichológiai oldalról közelíti meg a dolgot a fickó. elmondja, mire kell odafigyelni csajozáskor, mond pár hasznos trükköt is

2012. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hagyd az ilyen nőt. Előző meg már leírta a többit, amit akartam.
2012. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy akkor ő válasszon időpontot, amikor ráér. Ha erre nem tud mit mondani, vagy esetleg megbeszéltek valamit és később lemondja, akkor sajnos egyértelmű...
2012. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!