Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez lekoptatás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lekoptatás? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akivel találkozót beszéltem meg (először találkoztunk és beszéltünk személyesen),nem írt,pedig azt mondta,fog.Írtam neki én,hogy nem jelentkeztél.Erre vissza írta,hogy bocs,de vizsgázott meg dolgozik is mellette (tudom,hogy ez igaz,mert az anyja munkanélküli lett és a tesója osztálytársam,ő is dolgozik éppen e miatt).Majd valamikor beiktatjuk a találkozót.Megkérdezte,hogy mit szeretnék,erre azt írtam neki vissza,ha majd találkozunk,megbeszéljük.Annyit írt,hogy oké.

Szerintetek ezzel minden ugrott? Ez volt egy hete kb..Hagyjam a fenébe?

Szerintem ha koptatani akarna,akkor vissza se írt volna.

Vélemények?


2012. ápr. 3. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem akar lekoptatni, nyugi. Ha utal rá, hogy szeretne veled máskor találkozni, akkor tényleg szeretne.
2012. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tényleg dolga ven,szerintem várj még egy kicsit

20F

2012. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak attól tartok,hogy megint nem fog írni semmit.Egyébként én L/18 ő pedig F/21.

Ti ilyen helyzetben mit tennétek?

Nekem ő tényleg tetszik,de nem tudom,mit érezhet ő.Előtte még sohasem volt barátom,akivel járnék,azért kérdezem.

A valamikor nem egyenlő azzal,hogy soha?

2012. ápr. 3. 20:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja,és köszi.
2012. ápr. 3. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti lekoptatás. Én ha igazán szeretnék randizni valakivel, akkor bármennyit tanulok és dolgozok, találok akkor is egy kis időt.

Szerintem ne foglalkozz vele, és ne is szomorkodj miatta. Ez álltalában fordítva szokott lenni, a nő koptatja le a férfit. Ha ilyen hülye a srác, nem érdemel tőled egy könnycseppet sem.

2012. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Candy Close ***** válasza:
szerintem is elfoglalt...nekem is,h a barátom 2-3napig nem ír
2012. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várj még, egy 21 éves férfinek, főleg ilyen helyzetben, ez teljesen érthető, nyugi:)
2012. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi,majd meglátjuk.
2012. ápr. 5. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!