Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érdekesebb az a lány/nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekesebb az a lány/nő, aki kicsit megközelíthetetlen? Aki kicsit talán rideg és még "bunkó" is?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak válaszát várom...

2012. ápr. 11. 18:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Bár nő vagyok, de szerintem hasznodra lesz ez a kis tanács: akkor jársz a legjobban, ha elfelejtesz mindenféle női praktikát, ostobaság az összes és a férfiak átlátnak rajtuk. Gondolom max. 20 év körüli lány vagy. Ennyi idős koromig én is folyton fondorlatoskodtam, mesterkedtem, alakoskodtam, de több férfi is megmondta nekem, hogy semmi értelme, mert átlátnak rajtuk. Aztán a saját bőrömön tapasztaltam meg a leglényegesebbet: akit igazán megfogsz, annál semmi szükség a kis játszmákra.


26 N

2012. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Navégre!
2012. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
25
2012. ápr. 11. 20:09
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi izgalmas van abban ha valamit könnyen megszerzel? Tudod a mondás is úgy tartja. "könnyen jött könnyen megy". Amit nehezebben szerzel meg az általában taratósabb ;)
2012. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Olyan is van, hogy egyszerűen nem vevő a színjátékra valaki. De udvarlás nélkül nem érvényes, az a legszebb az egészben, ám ne legyen üvegfallal körülvetten megközelíthetetlen, vagy olyan aki a közeledésre emel falat.
2012. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14-el nem értek teljesen egyet.
2012. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak a férfiaknak tetszik,akik kihívást látnak ebben,és elég keménynek,erősnek érzik magukat a feladathoz,és ezt be is akarják bizonyítani.

Csak azt nem tudják,mi vár rájuk akkor,ha olyan lánnyal jönnek össze,aki ezt nem csak megjátssza,hanem tényleg ilyen. Ha összejön a kapcsolat,ott napról-napra bizonyítani kell,mert az ilyen lányok között sok az uralkodni vágyó típus. Ez pedíg hosszútávon nagyon unalmas,az ilyet már nem nevezném kapcsolatnak,csak állandó harcnak. De akinek ez kell,hát csinálja,ő tudja...

2012. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekes. Nagyon taszító ha egy lány antiszociális, de ez férfiaknál is így van.
2020. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 My János 1926 válasza:
Nem érdekesebb inkább idegesítőbb mert nem ettől lesz tartósabb a kapcsolat.Mondjuk a kicsit még belefér de a közepesen vagy a nagyon az már energia pocsékolás
2021. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!