Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Láttam egy lányt segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy lányt segítség?

Figyelt kérdés

Küldjetek energiát, hogy ha megint látom le tudjam szólítani! :D


Mit szólnátok ahhoz, ha leszállnék vonat elején, megvárnám a prédámat, és beszélnék vele pár mondatot?

Nem koptatna le, hogy kinéztem őt előre és így levadászom, és nem ilyen spontán találkozás?

Ha ilyet mondok neki, hogy fúdejó hogy megint látlak (más szavakkal :D) akkor görbén néznétek rám?


Nem/kor légyszi,

főként lányok válaszát várnám, de írjon mindenki!



2012. ápr. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
a "randiguru" szerint nem túl tanácsos -az utcán,vagy amikor a dolgát megy intézni,vagy épp haza tart-leszólítani a lányt,mert ahogy Te is írtad ferde szemmel fog rád nézni.Meghát úgyis a dolgára siet,biztos le fog passzolni.
2012. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Ez függ alánytól is..ha foglalt/leszbi/antiszoc valószínűleg elküld..


De én pl örülnék neki..

Ma reggel is pont láttam egy helyes srácot elviharzani a vonattól, mikor én még nagyba kászálódtam le:D

2012. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, és én aranyosnak tartanám, ha egy srác kinézett volna :D - ez ígyvan a legtöbb csajjal is.

ha bunkón viselkedik, akk ne törődj vele, egy próbát mindenképp megér(t).

ha bejön a csaj, keress egy ürügyet h elkérd a számát, bejelöld fb-on, stb...


SOK SIKERT!

2012. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, remélem fogom még látni D:

#2 esetleg nem a vonaton viharzott el, és piros pulcsiban volt?

2012. ápr. 11. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
a multkor láttam 2 srácot a szomszédos vágányon álló vonatól integetni. nagyonnagyon örültem neki, sajnáltam hogy már nem volt időm a nevüket megtudni :/
2012. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz! Szólítsd le! Legrosszabb esetben lepattint ... akkor meg úgy sem érdemes vele foglalkozni! De egy próbát megér! Ha nem teszel egy próbát, sosem fogod megtudni, mi lett volna, ha ... :)
2012. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!