Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olcsó finom alkohol egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó finom alkohol egy randin?

Figyelt kérdés

Buliba megyünk a hétvégén, és előtte vennénk piát, de én nem tudom, mit vegyek, mert kevés pénzem van rá. Nem szeretem a sört,bort,pezsgőt, és a sok százalékos piákat sem. Általában likőrt iszom, de arra nincs pénzem. 1000 ft alatt kéne valami. Gondoltam a bacardi breezer-re, de kipróbálnék valami mást, ha kapok tippeket!:) (Női italokra gondolok)

19/L


2012. ápr. 11. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért akarsz alkoholt fogyasztani? Nem akarsz magadnál lenni?
2012. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék berúgni. Csak mindenki iszik, szülinapot ünneplünk, és engem fognak csesztetni ha nem iszok semmit. Meg amúgy is jól esik néha egy kis finomság:D
2012. ápr. 11. 19:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Szovjet kölni.
2012. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy idióta aki gondolom 50 éve ki se tette a lábát a szobájából. Képzeld el az alkohol hagyomány, és nem a sárga földig issza magát bacardi breezerrel, ha kedves első válaszoló úrnak nem esik jól egy két sör a haverokkal akkor nem akarom elképzelni az életed.


Egyébként a bacardi egy gyümölcslé, és túl drága. Képzeld van likőr 1000 Ft alatt, gyümölcs vodkának hívják és nyugi, nem erős. De régebben találtam ilyen meggyes likőrt is 800-ért. Finomak, bárki megbírja inni és nem erősek.

2012. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra, hogy valami olcsó "koktélt" igyál? Nekem személy szerint herótom van ettől, de általában ezzel szokták ezt megoldani (vodka-narancs, vébéká és társai).


Amúgy meg tessék megszeretni a bort, mert annál jobb dolgot keveset talált fel az emberiség, és mellé kis hazánk kultúrájának is szerves része, nem mellesleg női kézben is jól áll :).

2012. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A bor, mint kultúra nagyon tetszik. Csak nem ízlik. Persze biztos van olyan is, ami ízlene, de amiket eddig kóstoltam, azok nem jöttek be. Egyébként pont most készítettem a borvidékekről egy 20 oldalas szakdolgozatot. A borutak is tetszenek, egyszer szívesen elmennék egy olyanra.:)
2012. ápr. 11. 19:26
 7/17 anonim ***** válasza:

Szakdolgozat? Király, engem nem vesznek fel sehova mer 50%-al kevesebb embert vehetnek fel, köszönöm magyar politika.


Visszatérve, 1000 alatt is van likőr és finomak is.

2012. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

sangriát próbáltad már? szerintem az ízlene :)

vagy ízesített sör, a citromos soproni nagyon jó :)

2012. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A tescoban van szamóca likőr-vodka 800 forint 7dl asszem 20% körüli és nagyon finom édes és bárki meg tudja inni mert gyenge, vagy a martini 1000 ft körül van bár lehet hogy kicsit több, de tescoban, vagy lidlben vagy egyéb ilyen helyen odamész az alkoholokhoz és ott bőven van választék.

lidlben vettem meggylikőrt és az is finom volt, nekem jobban ízlett mint a szamóca vodka. a házipálinka után jó volt.

2012. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ja tényleg ízesített sör eszembe se jutott. az is van már a citromos borsodi 2,5 dl-es kiszerelésben is. 6 üveg simán kijön egy Mátyás királyból.
2012. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!