Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olcsó finom alkohol egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó finom alkohol egy randin?

Figyelt kérdés

Buliba megyünk a hétvégén, és előtte vennénk piát, de én nem tudom, mit vegyek, mert kevés pénzem van rá. Nem szeretem a sört,bort,pezsgőt, és a sok százalékos piákat sem. Általában likőrt iszom, de arra nincs pénzem. 1000 ft alatt kéne valami. Gondoltam a bacardi breezer-re, de kipróbálnék valami mást, ha kapok tippeket!:) (Női italokra gondolok)

19/L


2012. ápr. 11. 18:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szamóca likőr-vodka, meggylikőr jól hangzik:) vagy lehet kipróbálom a Sangriát:) nem is tudtam, hogy ilyen olcsón is vannak ilyenek. úgy terveztem, h Tescoban vásárolok,csak lesz valamelyik ezek közül:)

a sört utálom, még a szagát is. nem bírom meginni, borzalmas. kóstoltam már mindenféle ízesítettet is,semelyik sem ízlik:D

2012. ápr. 11. 20:25
 12/17 anonim ***** válasza:

A sörs sajna nem mindneki kedvence, pedig engem az nyugtat meg a legjobban. Problémáim vannak az idegeimmel, a nyugtalansággakl, egy sör után megnyugszom :D


Amúgy 1000 alatt simán találsz, mi berúgtunk már 1500 Ft-ból is 4-en, 5-en.

2012. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát én meg imádom a sört de a szamóca vodka mit írtam az mindig van a tescoban és 800ft körül van. anyámék ezt isszák. ők is a női italokat szeretik.
2012. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

a sangria jó választás, 500-ért kapsz egy egész üveggel, ami asszem 1,5 liter, szóval veheted valakivel felesben :)

de különben bemész egy boltba, megkérdezel valami rendes ott dolgozó fiút, h ilyet és ilyet keresel, ilyen árkategóriában, segíteni fog neked. :)

2012. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
amúgy a sangria hány százalékos?
2012. ápr. 11. 21:10
 16/17 anonim ***** válasza:
6-7%-os, alig több, mint egy ízesített sör.
2012. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. ápr. 11. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!