Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jár valaki egyedül szórakozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár valaki egyedül szórakozni? Hogy lehet így ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mert a közeljövőben egyik haverom se ér rá hétvégén de én szeretnék menni hátha találkozok egy normálisabb lánnyal, csak nem tudom milyen indokkal menjek oda.(és most nem feltétlen disco-ról van szó).
2010. szept. 9. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az legyen az indok, hogy "Szia, egyedül vagyok, nincs kedved társulni"? :)
2010. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
vagy "jól nézel ki, hánytál?"
2010. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerencsés egyedül menni szórakozni, mondom én aki egyébként meg nem jár sehová.:) Valakit vigyél magaddal, vagy bírd ki ezt a hétvégét egyedül.
2010. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam előfordul, hogy egyedül elmegyek bulizni. Még akkor is, ha esetleg haverok egy másik helyre mennek... Egyedül könnyebb csajozni/ismerkedni, mintha pl. egy haveroddal mennél és őt szépen ott hagynád addig.


Meg általában belebotlok ismerősökbe bármerre is megyek.

2010. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17:55 XDDD
2010. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyedül menj!!!!!!!!!! Pfúú én ha bnőimmel megyek, akkor tuti a sok közül nem engem választanak...így ha egyedül vagy esély sincs arra, hogy közüled nem téged választ valaki! :D xD
2010. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!